Як обладнати дитячий магазин. розрахувати рентабельність бізнесу.

Сьогодні ринок дитячих товарів переживає справжній бум. Конкуренція в даній сфері досить велика, проте кожен продавець здатний залучити потенційних покупців за рахунок грамотного і продуманого обладнання свого магазину.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - торгове обладнання;
  • - кулер;
  • - телевізор;
  • - манекени.
Інструкція
1
Незалежно від простору, яким ви володієте, розділіть магазин на зони. Якщо ви пропонуєте товари для різних вікових груп, зробіть кілька міні-відділів. Для кожного з них буде потрібно різне торгове обладнання. Наприклад, трикотаж для немовлят набагато виграшніше виглядає на кронштейнах і вішалках, а дитячі вечірні сукні - на манекенах.
2
Підберіть торгівельне обладнання таким чином, щоб їм було зручно користуватися, насамперед, батькам. Наприклад, нижні полиці стелажів малоефективні, оскільки за товаром доводиться нагинатися. Відмовтеся від них взагалі, або розташовуйте на них товари, якими може зацікавитися лише сама дитина (м'ячі, іграшки, каталки). Якщо дозволяє простір, розміщуйте продукцію на кронштейнах, оскільки складені на полицях речі вимагають додаткових зусиль і часу, щоб розгорнути і розглянути їх.
3
Не перевантажуйте дизайн магазина яскравими квітами і помітними аксесуарами. Декор не повинен відволікати увагу покупця від товарів. Віддайте перевагу пастельним тонам й мінімалізму в обробці.
4
Подумайте, чим будуть зайняті діти, які відвідують ваш магазин. Як правило, вибір більшості товарів здійснюють батьки. Зробіть дитячий міні-куточок, поставте кулер з водою, вазу з цукерками, повісьте на стіну телевізор з включеними мультфільмами. Подібні речі зроблять перебування у вашому магазині маленьких покупців приємним і неутомливим, і, відповідно, дозволять батькам затриматися у вас набагато довше.
5
Навіть якщо ви продаєте виключно одяг або меблі, обов'язково введіть асортимент іграшки. Поставте невеликі кошики прямо на підлозі, або спеціальні стенди в прикасовій зоні. Іграшки, брелоки, канцелярія: подібні товари імпульсного попиту нерідко будуть ставати доповненням до основної покупки.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що в магазині відсутні гострі кути, тендітні конструкції, занадто слизька підлога. Все це може стати причиною травми маленьких покупців.
Корисна порада
Якщо ви продаєте одяг для дітей від трьох років і старше, обов'язково обладнайте примірювальну. Багато дітей в цьому віці люблять приміряти речі і вибрати що-небудь на свій смак.