Як зав'язувати куфію. Як правильно пов'язати арабську хустку.

Куфія (арафатка) - це арабська чоловічий хустку, який є невід'ємною частиною гардеробу в мусульманських країнах. Він отримав свою назву від імені палестинського лідера - Ясіра Арафата, який мав його. Існує велика кількість способів зав'язування і носіння куфии.
Вам знадобиться
  • - арафатка.
Інструкція
1
арафаткой можна зав'язувати як звичайний хустку. Для цього складіть її навпіл, і, використовуючи метод скручування, оберніть навколо голови. Зауважте знизу або ззаду подвійним вузлом.
2
Розташуйте хустку таким чином, щоб довший край знаходився посередині чола. Скрутіть кінці хустки проти годинникової стрілки (вони повинні нагадувати джгути). Оберніть кінчики арафатки навколо голови, починаючи від середини чола. Зауважте хустку кіскою ззаду.
3
Якщо вам необхідно захистити особу від гарячого потоку піску або пилу, перекиньте вільні кінці куфии спереду хрест-навхрест. Закріпіть наявні джгути з боку особи. Цей спосіб зав'язування хустки ще називається «маска», так як робить людину невпізнанним.
4
Третій спосіб зав'язування куфии на голові «тюрбан» - це її фіксування за допомогою кренделів. Скрутіть обидва кінці хустки і зав'яжіть попереду або позаду. Враховуйте, що цей метод поєднується далеко не з будь-яким одягом.
5
Четвертий спосіб - зав'язування арафатки за допомогою кілець (Рендел). Даний метод використовується в Палестині та Йорданії. Складіть хустку по діагоналі. Накиньте його на голову, відведіть назад обидва кінці куфии. Надіньте зверху кільце Рендел. Виведіть вперед один кінець хустки.
6
Існують також способи носіння арафатки на шиї. Складіть хустку по діагоналі (у вас має вийти трикутник). Широку частина трикутника розмістіть на грудях, кінчики куфии оберніть навколо шиї. Можна також використовувати джгути (для цього потрібно попередньо скрутити кінці хустки). Кінці джгута можна зав'язувати як під широким кутом арафатки, так і над ним.
7
Можна також носити куфію як краватка. Для цього складіть хустку по діагоналі, у вас вийде трикутник. Накиньте його на спину. Розправте кінці і вільно зав'яжіть на грудях. Додатково можна зав'язати другий вузол, для кращої фіксації.