Як навчитися їздити на автоматі. Як управляти машиною автомат.

Останнім часом машинам з автоматичною коробкою передач стали віддавати перевагу не тільки жінки, а й чоловіки. Пересуватися містом на такому автомобілі набагато зручніше, ніж на "механіці", а для того щоб їздити комфортно, треба навчитися керувати «автоматом».
Інструкція
1
Якщо ви придбали машину з автоматичною коробкою передач (АКП), не думайте, що всі проблеми на цьому закінчилися. Управляти таким автомобілем дійсно просто, але спочатку треба звикнути до цієї машини, придбати деякі навички в управлінні.
2
У машини з АКП дві педалі, а не три, як у машини з механікою. Одна педаль відповідає за «газ», інша - за «гальмо». Одночасно натискати їх не рекомендується, це може привести до поломки, тому відразу привчіть себе натискати їх однією ногою. Іншу ногу під час руху тримайте на спеціальній підставці, яка імітує педаль. Це допоможе вам відвикнути від педалі зчеплення на "механіці".
3
Ручку перемикання швидкостей на АКП при русі в звичайному режимі виставите на "D" і не намагайтеся переставляти її в інші режими управління без потреби. Наприклад, стоячи на світлофорі, не ставте автомобіль на "N" або на "P", це не допоможе заощадити бензин і не полегшить життя вашого сталевого коня. Намагайтеся тримати на кермі обидві руки.
4
Якщо ви за звичкою до "механіці" намагаєтеся хапатися за ручку перемикання швидкостей, зробіть так, щоб доторкнувшись, ви розуміли - щось не так. Для цього поміняйте матеріал, з якого зроблена обробка на ручці. Якщо ручка вашого попереднього автомобіля була шкіряною, оберніть справжню ручку хутром або надягніть на неї надувний гумовий кульку.
5
Перед тим як виїхати в місто, постарайтеся спочатку потренуватися на автодромі або проїхати по трасі пару десятків кілометрів. Це допоможе краще освоїти уроки з управління новим автомобілем. Остаточно навчившись керувати машиною з АКП, ви по-справжньому оціните всі переваги свого транспортного засобу.