Як вибрати меблевий степлер. степлер меблевий cross.

Для оббивки меблів рекомендується використовувати спеціальні степлери. В даний час існує їх кілька видів. За допомогою степлера досить просто кріпити тканину до каркаса.
Інструкція
1
Велике поширення отримав механічний степлер. Головним елементом його конструкції є пружина. Він має низьку вартість. Серед переваг варто відзначити малу вагу і роботу без електрики. Однак такий степлер має і недоліки. При роботі ви повинні докласти певних зусиль. Використовуйте його для оббивки меблів, каркас якої виконаний з масиву хвойних порід деревини.
2
Якщо ви працюєте з більш твердим матеріалом, таким як ДСП, то зверніть увагу на степлери потужніший. Визначити потужність ви можете досить просто. Для цього подивіться в характеристиках максимальну довжину використовуваних скоб. Деякі степлери здатні забити тільки 8 мм скобу, а деякі - 14 мм і більше.
3
Для більш складної роботи використовуйте електричний степлер. Він зручний в роботі. Добре підійде для перетяжки меблів в домашніх умовах. Існують моделі за допомогою яких ви можете виконати роботу на професійному рівні. З недоліків потрібно відзначити низьку скорострільність. У хвилину відбувається близько 20 пострілів. На ринку досить багато китайських підробок. Ціна їх не перевищує 800 руб.
4
Хороший електричний степлер коштує приблизно в два рази більше. Якщо ви хочете перетягнути один диван, то придбайте на ринку найпростішої електростеплера. Якщо ж плануєте займатися оббивкою меблів професійно, то його буде недостатньо. При покупці перевірте силу удару. Також зверніть увагу на тип скоб, які використовуються в даному степлером. Існують моделі, які мають зручний носик, що дозволяє дістатися до важкодоступних місць і точно позиціонувати забивання скоб.
5
Пневматичні степлери вважаються найкращими. Вони швидкі, сильні й надійні. Швидкість забивання скоб не має обмежень. Такі інструменти використовуються в меблевих цехах. Пневматичний степлер буде працювати тільки при наявності компресора. Саме тому його прийнято вважати стаціонарним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4v13Q9Ppvi8