Як відкоригувати фігуру.

Бажання виглядати стрункіше і відчувати себе краще притаманне великій кількості людей. Адже це не тільки дає здоров'я, а й приваблює протилежну стать. Існує декілька простих кроків для корекції фігури.
Вам знадобиться
  • - спортивна форма;
  • - кросівки;
  • - абонемент в зал;
  • - збалансований раціон.
Інструкція
1
Виділіть «проблемні» місця на своєму тілі і поставте досяжні цілі. Подивіться в дзеркало і зробіть кілька фотографій з різних сторін. Чітко усвідомте, що вам потрібно підкоригувати на даний момент. Це може бути зайву вагу на боках, стегнах, шиї, руках і т.д. А може бути, вам навпаки, потрібно набрати відсутні кілограми. Від відповіді на це питання буде залежати комплекс заходів, які потрібно буде зробити для виправлення ситуації.
2
Внесіть зміни в свій щоденний раціон. Якщо у вас є проблеми із зайвою вагою, приберіть з їжі всі шкідливі продукти. До них відносяться: напівфабрикати, смажена і копчена їжа, кондитерські та борошняні вироби. Їжте більше овочів, злакових, фруктів, ягід. Пийте натуральні соки. Якщо ж ви маєте недолік маси тіла, вживайте більше сиру, молока, різних круп і мед.
3
Почніть бігати невеликі кроси вранці. Даний крок потрібен для будь-якого роду завдань. По-перше, він підготує м'язи для роботи в залі. По-друге, біг допомагає тримати в тонусі весь організм. По-третє, він допоможе вам швидко прокинутися. До того ж, він гармонійно розвиває всі м'язи тіла і плідно впливає на внутрішні органи.
4
Доповнюйте пробіжки декількома вправами. Для корекції фігури підійдуть такі заходи: обруч, стрибки зі скакалкою, прес і разножка. Всі ці вправи допоможуть в короткі терміни позбавитися від зайвих кілограмів і привести в тонус всі м'язи. Приділяйте кожному з них по 5-7 хвилин кожен день, поступово збільшуючи час навантаження.
5
Запишіться в спортивний клуб. Для більш швидких результатів в корекції фігури найкраще купувати абонемент кожен місяць. Дівчатам і жінкам рекомендується ходити на пілатес, йогу чи фітнес. Для чоловіків підійде тренажерний зал. Дані види навантажень швидко приведуть вас в потрібну кондицію. Ще одна перевага такого підходу - ви будете займатися з тренером, що набагато ефективніше самостійних тренувань.
Зверніть увагу
Харчування і для схуднення, і для набору маси має відбуватися з наступного розрахунку: через кожні 3 години невеликими порціями. Для збільшення м'язів потрібно споживати більше білка.