Як створити портфоліо вихователя. Як класно зробити портфоліо для вихователя.

Дошкільна установа - це насамперед педагоги, які працюють у ньому. Портфоліо - це одна з технологій професійного розвитку вихователів дитячого саду, що сприяє появі вміння аналізувати інформацію та плануванню власної діяльності, спрямованої на підвищення рівня професіоналізму.
Вам знадобиться
  • - трудова книжка;
  • - диплом;
  • - санітарна книжка;
  • - медична довідка про стан здоров'я;
  • - сертифікати і атестати про підвищення кваліфікації, проходження курсів вивчення іноземної мови;
  • - фотографії.
Інструкція
1
Створення портфоліо вихователя сприяє пробудженню у педагога інтересу до власної діяльності, дозволяє побачити зміни в роботі, встановити зв'язок між «попередніми» і «новими» знаннями. Придбайте красиву жорстку папку і складіть в неї необхідні документи. Диплом про закінчення університету (або його завірена копія). Найчастіше роботодавцям потрібні висококваліфіковані працівники з вищою освітою. Воно може бути не тільки педагогічним, але і психологічним, орієнтованим на вікову психологію.
2
Сертифікат або атестат про проходження курсів вивчення іноземної мови. Вкладіть копію даного документа в папку, якщо, зрозуміло, він у вас є.
3
Медична довідка від терапевта про ваш стан здоров'я. Цей документ обов'язковий при влаштуванні на роботу в державні установи. При влаштуванні на роботу в приватні дитячі садки, у вас також попросять документ, який підтверджує, що ви абсолютно здорові, - адже ви будете працювати з дітьми.
4
Санітарна книжка з відмітками від гінеколога, венеролога, отоларинголога, окуліста, стоматолога, результатами аналізів сечі, крові, калу і бактеріального посіву на наявність інфекційних захворювань кишечника.
5
Паспорт. Зробіть ксерокопію паспорта (перша, друга сторінка та прописка), вкладіть її в загальну папку. Також можуть знадобитися копії паспортів або свідоцтв про народження власних дітей. Роботодавці прагнуть брати на роботу педагогів, які мають дітей.
6
Сертифікати з курсів підвищення кваліфікації, документи про музичну освіту також не будуть зайвими. Це тільки підвищить ваші шанси влаштуватися на роботу в дитячий сад.
7
Важливим моментом у створенні портфоліо вихователя є наявність позитивних відгуків з попередніх місць роботи. Всі рекомендації повинні бути підкріплені контактними телефонами колишніх роботодавців. Це необхідно для того, щоб зв'язатися з ними в разі потреби.
8
Складіть в папку наукові роботи, статті, реферати, результати ваших власних досліджень з тематики і проблематики вашої діяльності. Помістіть кожен документ в окремий файл, після чого покладіть в папку. Роботодавцю буде набагато зручніше і приємніше тримати акуратно складені, скомпоновані документи, ніж розсип окремих, пом'ятих листків.
9
В портфоліо вихователя можна ще додати фотографії з вихованцями та інші матеріали, але це вже залежить від його виду (портфоліо досягнень, тематичний, рефлексивний, презентаційний, методичний).