Як знайти хорошого тамаду.

Від професіоналізму ведучого свята залежить настрій гостей, молодят і атмосфера на банкеті. Якщо ви хочете, щоб на вашому весіллі не було помітно нудьгуючих осіб, щоб свято стало незабутнім і веселим, то запросіть хорошого тамаду.
Інструкція
1
Розпитайте своїх друзів, родичів і знайомих - можливо, хтось із них був недавно на весіллі і може порекомендувати хорошого тамаду . Перед цим вам потрібно знати, що ви хочете від ведучого вечора. Чи повинен тамада надавати комплексні послуги з музичним оформленням, запрошеними артистами, клоунами або фокусниками або він працюватиме один, періодично перемежовуючи свій виступ іншими номерами. Зв'яжіться з ведучим, якого вам порекомендують, і відразу ж обговоріть ці моменти.
2
Перегляньте оголошення в газетах і порівняйте розцінки, враховуючи обсяг надаваних послуг. Якщо ви вже вирішили співпрацювати з агентством з організації весільних торжеств, то поцікавтеся, чи надають вони послуги тамади. Ви можете істотно заощадити, замовивши пакет послуг в одному місці. Відразу ж просите надати портфоліо, подивіться рекламні матеріали, познайомтеся з тамадою. Встановити особистий контакт дуже важливо, тому що ви повинні довіряти людині і повністю покладатися на його професійні якості. Під час проведення репетиції урочистості оцініть, наскільки вільно і розкуто почувається тамада навіть при невеликій кількості глядачів. Як правило, «розворушити» трьох-чотирьох чоловік складніше, ніж керувати натовпом в декілька десятків гостей. Якщо він впорається із завданням добре, то можете вважати, що ви знайшли «свого» тамаду .
3
Зверніться до приватників - тамада, який працює тільки на себе, більш ризикований варіант, але його теж необхідно розглянути. При першій же зустрічі попросіть у кандидата список осіб, які можуть дати йому рекомендації, і обов'язково поспілкуйтеся з ними. Ви зрозумієте, наскільки його заявлені характеристики відповідають дійсності і вашим очікуванням. Отримати інформацію і оцінку роботи тамади з перших рук завжди переважніше, ніж спиратися на фотографії і відеозйомку. Відразу ж уточнюйте вартість послуг і з'ясовуйте, скільки коштуватиме година додаткової роботи, адже банкет може затягнутися. Наявність декількох сценаріїв буде додатковою перевагою. У разі непередбачених ситуацій важливо, щоб тамада зорієнтувався і швидко знайшов вихід з положення.
Від професійної роботи тамади залежатиме, наскільки добре пройде ваше свято. Як правило, у гідних і популярних ведучих графік розписаний на кілька місяців вперед. Тому, якщо ви вирішили організувати своє свято з березня по вересень, вам необхідно приступати до пошуку ведучого за два-три місяці.
Інструкція
1
Найпопулярніший спосіб знайти тамаду - це скористатися своїм минулим досвідом або рекомендаціями знайомих і друзів. Обдзвоніть всіх, можливо, вони зможуть вам допомогти у вирішенні цієї проблеми. Але у даного варіанту існує один мінус - ефект «дежавю». Наскільки б не був професійний тамада, деякі конкурси та пісні в розважальному заході він все ж буде повторювати. Тому у тих гостей, які раніше були присутні на святі під керівництвом даного ведучого, обов'язково виникне відчуття повторення розважальної програми.
2
Досить швидко можна знайти тамаду через інтернет. На сьогоднішній день це самий модний і зручний варіант пошуку, особливо серед молоді. На сайті ви відразу можете оцінити відеозаписи і фотографії з різних свят під керівництвом цього тамади. Однак цей процес займе багато терпіння і часу, щоб адекватно оцінити всі пропоновані варіанти.
3
Ви можете звернутися в будь-яке весільне агентство. Незалежно від мети найму тамади, агентство зможе вам підібрати досвідченого фахівця. Плюси цього способу: ви складете письмову угоду про надання платних послуг, і в разі, якщо тамада порушить угоду сторін, агентство повинно буде повернути вам суму в подвійному розмірі. Мінусом є те, що даний вид послуги в агентстві дуже дорогий.
4
Коли ви будете бронювати ресторан для свого свята, то вам обов'язково запропонують найняти «місцевого» тамаду . Величезним мінусом є те, що такі провідні працюють в ресторані за сумісництвом з іншими посадами, наприклад: адміністратором. І через свою зайнятість у таких провідних заготовлені стандартні і одноманітні свята без «родзинки».
5
Скористайтеся оголошеннями в газетах. Там ви знайдете сотні пропозицій і варіантів для проведення свят. Але цей спосіб є найбільш ризикованим. До нього варто вдаватися тільки в тому випадку, якщо у вас не залишилося інших варіантів.