Як робити фігурки з кульок. Як заплести повітряні кулі.

  •  До свята ми зазвичай прикрашаємо не тільки себе, а й квартиру, щоб прийшли гості відчули атмосферу свята. Якщо це свято дитяче, то, швидше за все, він ніяк не обійдеться без куль. Можна звичайно розвісити і звичайні кулі, але зараз в моді різні фігурки, які створюються зі спеціальних кульок для моделювання. Сьогодні ми і будемо вчитися робити такі фігурки. Для цього вам знадобляться наступні матеріали: насос для футбольного м'яча, кулі для моделювання, навчальна література, відео-уроки, маркер, клей, вільний час і ваша фантазія. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
  •  Придбайте насос для футбольного м'яча, він продається в будь-якому спортивному магазині. Зазвичай крім голки для м'яча в набір входить і пластикова голка. За допомогою цієї голки ми і будемо надувати кульки. Почитайте про твістінг, про мистецтво створення фігур з куль для моделювання. Використовуючи і звичайні кулі, можна створити цілу скульптуру з куль. Пошукайте відео-уроки в інтернеті. Скористайтеся уроками майстра, якого звуть Michael Floyd. Його уроки англійською мовою, але по відео все буде зрозуміло.
  •  Придбайте навчальну літературу по створенню фігур з куль. Рекомендуємо книги Михайла Драко «Моделювання забавних тварин з кульок» і І.Ясковіча «Моделювання з кульок». В книгах є покрокові інструкції моделювання різних тварин.
  •  Придбайте кулі для моделювання, зазвичай вони називаються коротко - ШДМ. В магазині упаковку таких куль можна придбати приблизно за 130-150 рублів. Також можете замовити кулі по інтернету, буде правда трохи дорожче. Купіть маркери, але не звичайні. Простежте, щоб вони були на водній основі, тому що маркер на спиртовій основі зможе запросто роз'їсти ваш кульку. Маркери знадобляться, щоб намалювати у фігурок тварин мордочки: оченята, носик і ротик.
  •  Практикуйтеся! Щоб у вас виходили акуратні фігурки, потрібен досвід. Збирайтеся з дітьми і вчіться створювати фігурки. Пробуйте спочатку створювати окремі елементи, а потім з'єднувати їх між собою. Придумуйте власні фігурки, скручуйте кульку так, як вважаєте за потрібне. Включіть свою фантазію. Прикрасьте кімнату саморобними фігурками до свята, це обов'язково підніме всім гостям настрій!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/QdIt-8ozcew