Як записати відео з диска на комп'ютер.

Якщо вам сподобався який-небудь фільм або інше відео, то ви, напевно, захочете зберегти його на жорсткому диску комп'ютера. До того ж записавши відео на комп'ютер, ви можете переглядати його в будь-який зручний час, при цьому не потрібно вставляти диск. Також з часом носій може прийти в непридатність, і тоді відео з нього вже відтворюватися не буде.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - диск;
  • - програма Nero.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся записати просте відео (Не c DVD або Blu-ray диска), наприклад, формату DVD Rip, то тут все просто. У даній ситуації відео - це конкретний файл. Відповідно, цей файл потрібно перенести на жорсткий диск комп'ютера . Натисніть по ньому правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Копіювати».
2
Після цього клікніть правою кнопкою мишки по папці, в яку ви хочете записати це відео. Далі просто натисніть «Вставити». Почнеться процес запису обраного вами файлу на вінчестер. Таким чином, ви можете скопіювати з диска потрібні вам відеофайли.
3
Якщо вам потрібно скопіювати відразу кілька відеофайлів, то ви можете виділити їх за допомогою лівої кнопкою мишки або ж за допомогою клавіші Ctrl. Просто затискаєте Ctrl і після цього натискаєте лівою кнопкою мишки по потрібним вам відеофайлами. Потім на останньому файлі тиснете праву кнопку мишки.
4
Для запису відео з DVD або Blu-ray диска краще скористатися спеціальною програмою. Скачайте з інтернету програму Nero. Встановіть її на жорсткий диск комп'ютера . Після цього запустіть компонент Nero Burning Rom. Зверху вікна програми є стрілочка. Натиснувши по цій стрілочки, можна вибрати тип носіїв, з якими буде відбуватися операція. В якості типу носія виберіть DVD.
5
Вставте диск з відео в оптичний привід. Потім виберіть опцію DVD-Copy і зайдіть у вкладку «Образ». Після цього натисніть кнопку огляду і виберіть папку, в яку будуть збережені дані після запису. Приберіть прапорець навпроти «Видалити файли образу після копіювання». Далі перейдіть у вкладку «Запис».
6
Самий верхній розділ називається «Дія». У цьому розділі встановіть прапорець навпроти рядка «Запис», після чого натисніть «Копіювання». Розпочнеться процедура копіювання відео на ваш жорсткий диск. По її завершенні інформація буде знаходитися в обраній вами папці.