Як розморозити крабові палички.

Крабові палички є неодмінною складовою різних святкових і повсякденних закусок. Господині цінують цей продукт за його доступну ціну, компактність, зручність зберігання і простоту у використанні. Як і кожен заморожений продукт, крабові палички необхідно розморожувати при дотриманні певних умов.
Інструкція
1
Перше, на що слід звернути увагу при виборі крабових паличок - їх зовнішній вигляд і дані виробника. Якщо палички виглядають акуратними і рівними, а їх упаковка містить всі необхідні відомості про склад, дату та умови зберігання, швидше за все перед вами якісний продукт, який не принесе неприємних сюрпризів після розморожування. Віддавайте перевагу крабові палички в упаковці. Вона захищає їх від зовнішнього впливу, зберігаючи продукту первинний смак і зовнішній вигляд.
2
Для того щоб крабові палички не втратили своєї соковитості, розморожувати їх потрібно при кімнатній температурі. Вийміть їх з упаковки і покладіть на тарілку. Звільняти кожну паличку від поліетиленової плівки не варто, її краще видалити після того, як продукт остаточно відтане. Такий спосіб розморожування найбільш оптимальний для збереження всіх корисних і смакових якостей крабових паличок.
3
У випадках, коли палички необхідно розморозити швидко, можна використовувати мікрохвильову піч. Для цього звільніть крабові палички від усіх елементів упаковки і покладіть їх у посуд для мікрохвильовки. Накрийте блюдо кришкою і размораживайте в печі з використанням режиму «риба». Під час цієї процедури палички втратять частину вологи, проте їх смак при цьому не постраждає.
4
Якщо мікрохвильовій печі немає, а палички необхідно розморозити прямо зараз, можна використовувати наступний варіант. Потримайте пачку з крабовими паличками кілька секунд під струменем води. При цьому вода не повинна бути занадто гарячою, інакше продукт втратить не тільки корисні властивості, але і зовнішній вигляд.
5
Для приготування рулетиків з крабових паличок, необхідно попередньо розморозити їх, а потім потримати небагато (не більше хвилини) на водяній бані або просто на пару. Так крабові палички розкриються швидше і якісніше.