Як закріпити металопрофіль. металопрофіль Як укладати на альтанку.

Профіль під гіпсокартон буває двох видів: дерев'яний і металевий. Металевий профіль має явні переваги. З металопрофілю можна зробити несучий каркас під гіпсокартон.
Вам знадобиться
  • - дюбеля;
  • - саморізи;
  • - допоміжні підвіси;
  • - з'єднувачі;
  • - кронштейни;
  • - саморізи;
  • - стрічка ущільнювача або силіконовий герметик;
  • - металева сітка.
Інструкція
1
Металопрофіль буває направляючий, стельовий і стієчний. Направляючий профіль монтується на несучі перекриття. Для його фіксації рекомендується використовувати дюбеля і саморізи. Стельовий і стієчний профіль кріпиться за допомогою допоміжних підвісів. Також при їх монтажі використовуються з'єднувачі і кронштейни. Між собою металеві елементи потрібно кріпити саморізами.
2
Перед тим, як встановлювати профілі, зверніть увагу на відстань між підвісами. Воно не повинно перевищувати 1,5 м. На один профіль припадає понад 3 підвісів.
3
Металевий каркас повинен володіти хорошою міцністю і жорсткістю. В іншому випадку можуть виникнути проблеми при установці гіпсокартонних листів. Кріпити профіль необхідно за допомогою дюбелів-цвяхів на існуюче перекриття. Врахуйте, між кріпильними елементами має бути відстань менше одного метра. Кожен профіль потрібно фіксувати мінімум трьома дюбелями.
4
Обов'язково врахуйте сезонні перепади температури та вологості. Дані коливання в більшості випадків викликають деформацію металу. Починають з'являтися скрипи «метал-метал». Дану проблему ви можете вирішити самостійно. Подібні з'єднання необхідно при установці ущільнити спеціальною стрічкою. Також добре підходить для цього силіконовий герметик. Металеві поверхні не будуть прямо контактувати один з одним, тому скрипів зовсім не буде.
5
В тих місцях, де профіль щільно прилягає до бетонної або цегляної поверхні існуючого перекриття, також необхідно виконати ущільнення допомогою герметика або стрічки.
6
Після закінчення монтажу гіпсокартону необхідно покрити стелю і стіни рівномірної металевою сіткою. Вона повинна бути міцною і жорсткою. Тільки після цього переходите до монтажу гіпсокартонних листів.