Як розморозити холодильник "Стинол".

Stinol - популярна російська марка недорогих холодильників економ-класу. Завод «Стинол» випускає різні типи обладнання, в тому числі з системою no frost, яка не вимагає розморожування. Однак багато споживачі як і раніше віддають перевагу звичайним холодильників. Вони дешевше, економічніше і менше шумлять. Своєчасне розморожування такого холодильника - гарантія того, що він буде нормально працювати, а продукти довше залишаться свіжими.
Інструкція
1
Періодично оглядайте випарник морозильної камери холодильника «Стинол». Під впливом теплого вологого повітря з приміщення на його поверхні поступово наростає шар інею. Він перешкоджає теплообміну між продуктами і випарником, погіршує якість заморозки, а також може призвести до деформації та механічній поломці деталей морозилки. Тому, як тільки шар паморозі досягне товщини 5 мм, приступайте до розморожування холодильника.
2
Поверніть ручку терморегулятора в положення «0» для відключення холодильника «Стинол» від мережі. Після цього вийміть продукти з холодильної та морозильної камер і помістіть їх в прохолодне місце, подалі від радіаторів і сонячного світла. Якщо в квартирі є другий холодильник, на час складіть продукти туди.
3
Залиште дверцята морозильної камери прочиненими. Не намагайтеся прискорити процес розморожування холодильника за допомогою фенів і каструль з киплячою водою. Це зіпсує гумову прокладку дверцят і призведе до корозії випарника. Не видаляйте полій за допомогою ножів і інших гострих предметів. Ви ризикуєте порушити герметичність трубок, по яких циркулює холодоагент.
4
Слідкуйте за тим, щоб тала вода не переливалася через передній край морозильної камери. За дверному отвору холодильника «Стинол» проходить трубопровід обігріву. Попадання вологи всередину може викликати його корозію. Якщо в дні морозильної камери є зливний отвір, підставте під нього відповідну ємність для збору води. Якщо отвору немає, покладіть на дно камери ганчірку і періодично віджимайте її у відро, таз або раковину.
5
Щойно вся паморозь розтане, протріть поверхні морозильної камери м'якою сухою ганчіркою. Дверцята на деякий час залиште відкритою для повного випаровування залишків вологи. Вийміть з холодильника полки і ящики і вимийте їх окремо. Протріть холодильну камеру чистою вологою ганчіркою. Забруднення видаліть теплим мильним розчином. Для усунення сторонніх запахів розчиніть у воді соду або додайте трохи харчового оцту. Витріть насухо.
6
Поверніть терморегулятор в робоче положення і закрийте дверцята. Через 1-2 години, коли холодильник «Стинол» набере потрібну температуру, завантажте в нього охолоджені харчові продукти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pkMtBfHDHDQ
Зверніть увагу
В холодильниках «Стинол» холодильна камера оснащена «сумували» випарником, розморожування якого відбувається автоматично. При кожному відключенні компресора іній на поверхні випарника тане і стікає краплями через зливний отвір в лоток для конденсату. Лоток встановлений на компресорі, який при роботі нагрівається і випаровує воду.