Як встановити міжкімнатні двері.

До установці міжкімнатних дверей потрібно підійти вкрай відповідально. Всю роботи ви можете виконати самостійно. Врахуйте, при найменшій помилку ваша двері буде виглядати криво, або зовсім не буде закриватися.
Вам знадобиться
  • - ножівка;
  • - саморізи;
  • - лінійка або рулетка;
  • - стамеска;
  • - ударний дриль;
  • - дерев'яні бруски;
  • - клини;
  • - дриль зі спеціальними свердлами.
Інструкція
1
Для початку займіться монтажем коробки. Зробіть поперечну поперечину. Прикладіть її до верху двері і зробіть виміри відстані, яку необхідно відрізати. Після цього аналогічним чином відпиляйте зайві частини двох поздовжніх перекладин. Між собою їх можна скріпити за допомогою саморізів. Врахуйте, між двері ю і коробкою повинен бути зазор в 4-5 мм. Двері в цьому випадку буде легко закриватися і відкриватися.
2
Після цього переходите до врізки петель. Спочатку врежьте петлі в полотно. Для цього вам необхідно відміряти відстань від верхнього і нижнього кінця двері по 20 см. Прикладіть петлю і за допомогою олівця обведіть контур. Потім під петлю зробіть виїмку. Для цього ви можете скористатися стамескою.
3
Приставте до дверей коробку і обведіть контур вже на самій коробці. Не варто забувати про зазор в 4-5 мм. Він повинен бути між двері ю і верхньою поперечиною коробки. Кріпити петлі найкраще за допомогою саморізів. Попередньо просвердлите отвори. Робіть це акуратно. В іншому випадку полотно може розколотися. Петлі бувають лівосторонні і правосторонні.
4
На наступному етапі ви повинні встановити коробку в дверний проріз. Помістіть коробку в проріз і ретельно вирівняйте. Якщо необхідно, між коробкою і отвором вставте дерев'яні бруски. Після цього забийте клини. У кожній стійці коробки просвердлите по три отвори.
5
Зніміть коробку і по отриманим в стіні мітках зробіть отвори. Для цієї мети використовуйте ударну дриль. Встановіть коробку на місце і закріпіть за допомогою довгих саморізів. Їх капелюшки повинні утапливаться в коробку. Просвіт між двері ю і полотном повинен бути 1-2 см.
6
Потім необхідно навісити двері на петлі. Перевірте, чи добре вона закривається і відкривається. Далі потрібно врізати ручки і замок. Для висвердлювання отвору під замок використовуйте дриль зі спеціальними свердлами. Встановіть в цей отвір замок з ручкою. Ще раз відкрийте і закрийте двері .