Як навчитися грі на барабанах. Як грати на барабанній установці.

Ударник - важливий учасник рок-групи. Хороший ударник доведеться до двору в будь-якому музичному колективі незалежно від жанру, в якому грає гурт. Для того щоб навчитися грі на барабанах, потрібно мати почуття ритму і швидкі руки. Подібні корисні вміння необхідно в собі розвивати.
Інструкція
1
Запишіться в школу рок-музики або найміть викладача. Починати займатися будь-якою справою з нуля непросто. Тому потрібно контроль з боку професіонала. Можна скільки завгодно стежити за грою ударників на концертах, але, не знаючи основ, застосувати щось у своїй грі буде вкрай сложно.в школах рока навчають грі на різних інструментах, використовуваних в даному стилі, в тому числі і на ударних. Там вас навчать правильній постановці рук, ніг, та й взагалі правильній посадці. Також зможете освоїти різні стилі гри, вивчіть гру відомих виконавців, зрозумієте, як імпровізувати. Школа рок-музики - один з найрезультативніших способів освоїти гру на барабанах .Якщо у вашому місті таких немає, буде корисно позайматися індивідуально з майстрами гри на барабанах. Також не завадить взяти кілька приватних уроків в тому випадку, якщо ви знаєте, що конкретний майстер зможе дати вам щось більше, ніж школа підготовки музикантів.
2
Переглядайте відео-уроки. Освоївши ази і зрозумівши, як з даним інструментом управлятися, ви можете переключитися на самостійне освоєння ударних. Дивіться уроки визнаних світових майстрів, повторюйте за ними, придумуйте свої імпровізації. Буде чудово, якщо у вас є знайомий досвідчений барабанщик, який зміг би оцінити ваші власні творенья.Ізучать гру на барабанах дистанційно можна і у випадку, якщо ви не можете собі дозволити приватні уроки і заняття в музичних школах. Ефект, звичайно, буде набагато нижчою, і час навчання збільшиться, але якщо немає інших варіантів, то доводиться задовольнятися тим, що є.
3
Слідкуйте за грою ударників на концертах. Ось тепер, коли ви дізналися основи гри, стали придумувати щось своє, можете сміливо спостерігати за грою музикантів. Предпочтительней на живих концертах, але можна дивитися і в записі. Копіювати їх сліпо не варто, але якісь ідеї для себе ви зможете знайти.