Як вирівняти зуб без брекетів. Як вирівняти зуби в домашніх умовах.

Нерівні зуби і неправильний прикус - проблеми дуже поширені. Найкраще вирішувати ці проблеми в дитинстві або в підлітковому віці, поки щелепу ще неповністю сформувалася. Найпопулярнішим способом вирішення цих проблем є брекети, проте далеко не кожна дитина і підліток (та й доросла людина) готовий рік або два носити на своїх зубах не надто гарні залізяки. У даній статті ви зможете дізнатися про альтернативні способи виправлення зубів.
Інструкція
1
Якщо у дитини виявився неправильний прикус, то спробуйте виправити його без використання брекетів. Перш за все, отримаєте консультацію у лікаря-ортодонта. Він може зняти всі необхідні параметри (зробити зліпок), і потім для дитини виготовлять спеціальне пристосування, зване трейнерами. Трейнер - це таке пристосування, яке дитина буде надягати кожен день на певну кількість часу - спочатку на кілька хвилин, потім на кілька годин, можливо, на ніч. За допомогою трейнеров можна виправити прикус і кілька вирівняти зуби.
2
Сходіть на консультацію до ортодонта, і, можливо, він порадить вам носити спеціальні зубні пластинки. Вони також виготовляються по зліпкам, індивідуально для кожного пацієнта. Їх зазвичай надягають на верхню щелепу. Пластинки ефективно виправляють не надто сильні зміни прикусу і кривизну зубів. Пластинки набагато дешевше, ніж виправлення зубів за допомогою брекетів, до того ж, набагато зручніше - адже платівку можна зняти в будь-який час.
3
Ще один спосіб виправлення зубів без брекетів, яким ви можете скористатися - це спеціальні капи. Для виготовлення капов з щелепи знімається зліпок. Капи представляють собою прозорі ковпачки, що надягають на зуби. Крім того, що в каппа кривизна зубів буде зовсім непомітна, завдяки особливій формі капов на кожен зуб виявляється особливий тиск, тому зуб поступово виправляються. Спочатку для виготовлення кап з обох щелеп знімаються зліпки. Потім виготовляється реальна (гіпсова) і 3D - модель щелепи, відповідно до яких виготовляються капи. Плюсів у каппа уйма, але головний мінус - це їх ціна. Вони набагато дорожче навіть тих же брекетів і далеко не кожен сімейний бюджет може потягнути таку витрату.
4
Ви можете спробувати і такий спосіб виправлення зубів, як реставрація. Це теж дуже дорога процедура, і за ціною вона буде дорівнювати вартості зубних імплантатів з металокераміки. Однак така процедура абсолютно не шкодить зубам, рекомендована всім без винятку і дозволяє всього за один день виправити зовнішній вигляд зубів. Крім того зуби при цій процедурі зазвичай ще й відбілюють. Тобто за певну плату ви можете отримати рівні красиві і здорові зуби всього за один день.Красоти і здоров'я вашим зубам!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IITdqAX8AQU
Зверніть увагу
Виправлення прикусу без брекетів - це той шлях, який шукають дуже багато людей, бажаючі вилікувати дефекти свого прикусу. Ще порівняно недавно виправлення прикусу без брекетів було не дуже поширене. Сьогодні ортодонтия пропонує вже методик і технологій, а також широкий вибір знімних ортодонтичних конструкцій для того, щоб виправити прикус без брекетів.
Корисна порада
Методи лікування без брекет-систем не використовуються при лікуванні складних дефектів прикусу у підлітків, а також у дорослих людей. Коли зубочелюстная система сформувалася, то вплинути на її формування можна, можна тільки виправити деякі дефекти. Тому в основному у дітей використовуються методи виправлення прикусу без брекетів, так як в дитячому віці впливати на формування зубощелепної системи цілком ефективно і відносно швидко.
Для деяких людей проблеми з зубами занадто болючі, тому краще за все ще в юні роки постаратися змінити все на краще. Для того щоб в майбутньому ваші зуби були як мінімум красивими, а як максимум ідеальними, необхідно дбати про них. Але у деяких, на жаль, проблеми не обмежуються карієсом, а всьому виною - викривлення зубів. Як бути в цьому випадку?
Вам знадобиться
  • - брекети.
Інструкція
1
Зверніться до хорошого фахівця-ортодонта, який має хорошу репутацію і знає толк в стоматології. Важливий і той факт, що цей лікар повинен влаштовувати вас і з точки зору комфорту спілкування з ним. Адже лікувати зуби доведеться на протязі як мінімум цілого року. Він підкаже, як діяти далі, які заходи вживати і при необхідності розповість все про потрібні вам брекетах.
2
Не дивуйтеся, якщо доктор після детальної консультації порекомендує вам видалити деякі зуби . Такі дії цілком можуть знадобитися для того, щоб звільнити потрібний простір для інших зубів. В такому випадку зверніться до інших докторам - нехай вони теж висловлять свою професійну думку щодо необхідності видаляти зуби .
3
Перед тим як надіти брекети, обов'язково вилікуєте всі зуби у хорошого доктора. Адже зняти їх якийсь час буде неможливо, тому лікувати зуби буде важко або взагалі неможливо. Також перед тим як встановити брекети, обов'язково очистіть зуби від зубного каменю.
4
Якщо ви плануєте носити ці пристрої, то повинні розуміти, що при носінні такої конструкції доведеться дуже ретельно стежити за гігієною рота. Після кожної трапези зуби доведеться чистити не тільки звичайною щіткою, а й спеціально сконструйованої щіткою для тих, хто носить брекети. Не забудьте і про зубної нитки. Також хорошим способом для підтримки чистоти рота буде полоскання рота спеціально призначеними для цього засобами.
5
Під час носіння брекетів обов'язково регулярно приходьте на прийоми до лікаря і виконуйте всі його рекомендації. Можливо, вам знадобитися ще і якийсь час носити спеціальні межчелюстние тяги. Якщо в цьому питанні ви строго будете виконувати вимоги доктора, то можливо, їх доведеться носити меншу кількість часу.