Як подати себе в суспільстві. Як бути джентельменом.

«По одягу зустрічають, по розуму проводжають», - говорить відоме прислів'я. Звичайно, не варто сприймати її надто буквально. Адже поряд з умінням охайно, зі смаком і відповідністю обстановці одягнутися, дуже важливо і «піднести» себе. Іншими словами, треба приділити особливу увагу поведінці. Особливо в новій, незнайомій компанії. Люди в такій ситуації роблять помилки, поводяться далеко не кращим чином. А як треба правильно «піднести» себе?
Інструкція
1
Залишайтеся самим собою. Спроба зображати не того, ким ви є насправді, а більш значиму, важливу персону, в переважній більшості випадків, призведе до прямо протилежного результату. Люди зазвичай швидко розпізнають фальш. І ніякої поваги в такому випадку, природно, ви не дочекаєтеся. Дуже добре сказав з цього приводу Кіплінг в одному зі своїх віршів: «Залишся простий, розмовляючи з царями, залишся чесний, говорячи з натовпом ...».
2
Боріться з надмірною сором'язливістю. У певних межах це якість навіть корисне, але все добре в міру. Повторюйте собі: «Від того, що я заговорю з кимось або звернуся з питанням, світ не перевернеться!». Ваші страхи, що ви опинитеся в безглуздому становищі, виставите себе на посміховисько, ні на чому не засновані. Ви не краще і не гірше за інших. Звичайна людина зі своїми достоїнствами і недоліками.
3
Намагайтеся, щоб ваш одяг і взуття було насамперед зручним, не заважала рухів. Це дуже важливо для того, щоб відчувати себе впевнено. Не повторюйте помилку принцеси з фільму «Римські канікули», яка крадькома зняла тісні туфлі, а потім ніяк не могла надіти їх і в результаті потрапила в незручне становище.
4
Також приділіть особливу увагу одязі - вона повинна підходити вам, підкреслювати достоїнства фігури, одночасно маскуючи недоліки. Не старайтесь, щоб вона була супердорога. Це далеко не головне.
5
Опинившись в незнайомій компанії, не варто відразу ж привертати до себе увагу. Але й несміливо забиватися в кут теж не слід. Мабуть, найкраще дотримуватися «золотої середини».
6
Спочатку придивіться до людей, прислухайтеся, про що вони говорять. Якщо мова йде про речі, в яких ви добре розбираєтеся - сміливо вступайте в розмову. Постарайтеся тільки уникати категоричного, безапеляційного тону, навіть якщо ви абсолютно впевнені у своїй правоті. Краще починайте свої репліки зі слів: «Якщо я не помиляюся» або «Мені здається».
7
Обов'язково постарайтеся, щоб ваш голос звучав ввічливо, доброзичливо. Посміхайтеся щиро, від душі. І тоді майже напевно ви справите гарне враження, «преподнеся» себе найкращим чином.
Багатьом людям доводиться бувати на вокзалі досить часто. Ви можете приїхати туди в якості пасажира, який проводжав або зустрічаючого. Щоб подорож, розставання або зустріч були затьмарені, необхідно поводитися на вокзалі правильно.
Інструкція
1
Розрахуйте час, коли вам необхідно з'явитися на вокзалі . Якщо ви відправляєтеся в подорож літаком, то передбачте час на реєстрацію і огляд, який є обов'язковою процедурою для подорожуючих літаком. Закінчується реєстрація, як правило, за 40 хвилин до рейсу, значить, з'явитеся на вокзал хоча б за півтори години до вильоту. Всі інші види транспорту не вимагають особистого огляду та попередньої реєстрації, але передбачте, щоб у вас був запас хоча б хвилин 20 - півгодини і ви змогли спокійно знайти свій вагон і зайняти потрібне місце.
2
В тому випадку, коли ви - транзитний пасажир або приїхали набагато раніше до відправлення, зайдіть в зал очікування і займіть будь-яке вільне сидяче місце, яке буде зручним для вас. Багаж на сидіннях розміщувати не треба - поставте його поруч біля своїх ніг, в межах видимості. Постарайтеся скористатися моментом і просто відпочити - почитайте журнал, подивіться телевізор. Вони встановлені на кронштейнах під стелею вокзалу.
3
Якщо речей у вас багато, а до початку поїздки є ще кілька годин, здайте багаж в камеру зберігання, щоб не бути прив'язаним до нього і спокійно переміщатися по вокзалу - сходити в туалет або перекусити в кафе. Невеликий багаж не залишайте на сидіннях, вирушаючи за чашечкою кави з бутербродом, беріть його з собою. Він повинен завжди перебувати в межах вашої видимості. Чи не випускайте з рук дорогі мобільні пристрої, ноутбук, сумку з документами.
4
Багато шахраї обирають вокзал полігоном для своєї діяльності. Намагайтеся не йти на контакт з людьми, які явно хочуть цього. Тим більше, не проводите час очікування за одним столиком кафе з такими знайомими - відлучаючись на хвилинку, ви ризикуєте залишитися без грошей і документів. Та й поодинці, не варто зловживати алкоголем в очікуванні свого рейсу. Сучасні вокзали досить комфортабельні для пасажирів, які змушені проводити в них кілька годин. Не шукайте пригод, спокійно посидите і дочекайтеся потрібного вам рейсу Уважно слухайте оголошення, які допоможуть вам зорієнтуватися, коли почнеться посадка або реєстрація.