Як встановити добір для вхідних дверей. установка добору в картинках.

Іноді при установці дверей доводиться стикатися з тим, що товщина нової дверної коробки на збігається за розміром з товщиною стіни. Для вирішення цієї проблеми рекомендується використовувати добори. Добор - це планка з МДФ, ДВП, шпону або масиву дерева. Дуже важливо, щоб добірна дошка збігалася за кольором з новою дверима - тоді виникне враження єдиної конструкції.
Вам знадобиться
  • - добірна дошка;
  • - дриль;
  • - саморізи;
  • - монтажна піна;
  • - будівельний рівень;
  • - пакувальний картон;
  • - ножівка;
  • - рулетка.
Інструкція
1
Існує кілька методів установки добору на вхідні двері. Даний спосіб можна застосовувати, якщо ваша дверна коробка має спеціальний паз.
2
Ретельно виміряйте відстань від краю стіни до доборной чверті. Рекомендується зробити заміри в декількох місцях - це збільшить точність вимірювань.
3
Розпакуйте доборную дошку. Наріжте її на планки необхідного розміру за допомогою ножівки. Використовуйте максимальний розмір, отриманий при вимірах. Проте в деяких випадках виникає необхідність відпиляти доборную планку «клином».
4
Зберіть П-подібну конструкцію і навісьте її, орієнтуючись на розміри додаткової чверті.
5
Акуратно підібгайте добор. Для цих цілей рекомендується використовувати пакувальний картон - цей матеріал добре «пружинить». Ретельно перевірте положення добора щодо стін, використовуючи будівельний рівень.
6
Залийте «порожнечі» монтажною піною. Добірна планка не несе навантаження і, як наслідок, не потребує жорсткого кріпленні.
7
Якщо спеціальний паз в дверній коробці не передбачений, то можна скористатися іншим способом установки добору.
8
Ретельно виміряйте товщину прорізу за допомогою рулетки. Для збільшення точності, зробіть виміру в декількох місцях. Виміряйте дверну коробку.
9
Наріжте добірні планки на рейки потрібної ширини, використовуючи ножівку або «паркетку», і акуратно отторцуйте їх.
10
Закріпіть рулетку на краї чверті, зачепивши її. Виміряйте відстань до чверті.
11
Виміряйте довжину вертикальних планок. Слід пам'ятати, що вертикальні рейки добора повинні перекривати горизонтальні. Тому за даних вимірах слід зачепити рулетку за край дверної коробки.
12
Прикріпіть спочатку вертикальні, а потім горизонтальні добірні дошки до дверної коробки. Для цього сумістите торець рейки з краєм доборной чверті, намітьте і просвердлите кріпильні отвори. Закріпіть за допомогою саморізів. Добор встановлений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kUWCo954zho