Як повернути вихідні параметри.

Після невірного конфігурування параметрів роботи персонального комп'ютера можуть виникнути збої в роботі деяких пристроїв. У такій ситуації необхідно повернути вихідні настройки ПК, щоб виправити виявлені неполадки.
Вам знадобиться
  • - Хрестова викрутка;
  • - пінцет.
Інструкція
1
Зазвичай скидання параметрів роботи ноутбука і стаціонарного комп'ютера виконується через меню BIOS. Відкрийте його, натиснувши клавішу Delete після включення ПК. У рідкісних випадках необхідно натиснути клавішу F2. Зазвичай це зазначено в стартовому завантажувальному меню.
2
В головному вікні меню BIOS знайдіть пункт BIOS Default або Use Default Settings. Виберіть його і натисніть клавішу Enter. Після відкриття вікна з попередженням натисніть клавішу Y. Тепер виберіть пункт Save & Exit. Підтвердіть збереження параметрів. Перезавантажте комп'ютер.
3
На жаль, установка деяких параметрів роботи центрального процесора може повністю вивести з ладу. В такому випадку необхідно застосувати механічний спосіб скидання налаштувань. Вимкніть стаціонарний комп'ютер від мережі змінного струму.
4
Зніміть стінку системного блоку. Вийміть батарейку круглої форми з гнізда. За допомогою металевого предмета замкніть контакти. Вставте батарею назад у гніздо і закрийте корпус блоку.
5
У випадку з мобільним комп'ютером необхідно попередньо витягти елемент живлення. Виконайте цю дію. Обов'язково відключіть ноутбук від мережі змінного струму. Відкрутіть шурупи, притискуючу нижню сторону корпусу.
6
Отсоедините потрібні шлейфи, щоб отримати доступ до системної плати мобільного комп'ютера. Повторіть процедуру операцій з BIOS-батарейкою. Якщо вона впаяна в гніздо, то знайдіть кнопку Reset CMOS або CMOS Default і натисніть її. Іноді замість натискання кнопки необхідно витягти перемичку, що сполучає певні контакти. Зазвичай вони підписані як CMOS Reset. Замкніть їх і встановіть перемичку.
7
Зберіть ноутбук і увімкніть його. Перевірте працездатність мобільного комп'ютера.
Зверніть увагу
Після механічного скидання налаштувань рекомендують повторити цю процедуру програмним способом.