Як вийняти пиріг з форми.

Домашні пироги здатні зробити з господині справжнього кулінара в очах її близьких. Але Cлучай так, що пиріг відчайдушно відмовляється вилазити з форми. Для того щоб витягнути його без втрат для зовнішнього вигляду, можна використовувати кілька прийомів.
Інструкція
1
Залиште пиріг у формі до повного охолодження. По-перше, не поспішайте виймати форму з духовки відразу ж після її відключення. Завжди залишайте її всередині на п'ятнадцять - двадцять хвилин. Так ви врятуєте пиріг від осідання. По-друге, виставляйте пиріг на стіл і забувайте про нього мінімум на півгодини. Подостить, а краще повністю остиглий пиріг відмінно відходить від форми, не залишаючи в ній шматочків зі своїх боків.
2
Накрийте пиріг сухим рушником, поставивши на мокре. Виймаючи пиріг їх духовки, відправляйте його не так на стіл або обробну дошку, а на заздалегідь змочений холодною водою рушник. Бажано його взагалі не віджимати. Оберніть мокрим рушником дно або бортики форми, зверху ж накрийте сухим. Через п'ятнадцять хвилин ви зможете легко витягти пиріг з форми.
3
Проведіть по краю дерев'яною лопаткою, роблячи зазор між формою і пирогом. Цей спосіб хороший в тих випадках, коли прилипли боки пирога. Не використовуйте ніж - так ви пошкодите форму.
4
Переверніть форму з пирогом і постукайте по ній. Поставте догори дном на тарілку і побийте зверху дерев'яною лопаткою. Пиріг виявиться на блюді вже через три хвилини.
5
Поставте форму в холодну воду. Наберіть в таз води і опустіть в неї форму після невеликого охолодження. Будьте уважні - волога не повинна потрапити на випічку, інакше вона зіпсується.
6
Використовуйте силіконові або роз'ємні форми, вони дозволяють звести прилипання пирога до мінімуму. Перші взагалі не потрібно змащувати маслом або присипати борошном.
Зверніть увагу
прилипає тісто може свідчити про неправильне температурному режимі при приготуванні. Уважно звіряйтеся з рецептом перед тим, як відправляти пиріг в духову шафу.
Корисна порада
Завжди обробляйте форму перед тим, як залити в неї тісто. Це може бути рослинна олія, борошно або обидва відразу. Кондитерська папір також допомагає уникнути прилипання.