Як зміцнити будинок. посилення цоколя фундаменту.

Будинок, побудований професійними будівельниками з якісного матеріалу, може прослужити своїм господарям десятки років. Помилки, допущені при будівництві, скорочують цей термін до декількох років. Самими фатальними є помилки при закладці фундаменту. Закладений вище рівня промерзання грунту, без зміцнення плаваючих ґрунтів або з перепадом висоти, фундамент дуже швидко поведе, а звідси і деформація стін і можливе обвалення. Якщо ви стали жертвою недобросовісної роботи підрядника, можете звернутися в суд, а сам будинок вам потрібно буде терміново укріпити.
Інструкція
1
Зміцнення фундамента.Метод зміцнення фундаменту залежить від виду деформації: 1. Порушена цілісність самого фундаменту. З'явилися тріщини в розчині. Спосіб усунення: ін'єкції цементним розчином в тріщини і пустоти.2. Згнили лежня, через які під самим фундаментом утворилися порожнечі, або на фундамент збільшилося навантаження (надбудова). В цьому випадку зміцнити можна, зробивши ін'єкції того ж розчину під підошву фундамента.3. У разі, якщо плановане збільшення навантаження дуже істотне, то зміцнювати фундамент слід віброштампованнимі палями; 4. При будівництві прибудов до будинку через вібрації і деформації грунтів навіть найміцніший фундамент може повести. В цьому випадку крім зміцнення палями, необхідно посилити несучі стіни металевими тяжамі.5. Універсальний спосіб підсилити фундамент - його розширити. Навколо будинку виривають траншею на глибину підстави, зачищають від землі та будівельного сміття, в фундамент в шаховому порядку на відстані 20 см забивають арматурні прути перетином мінімум 16 мм. На них споруджують арматурний пояс, опалубку і заливають бетон.
2
Зміцнення стен.Еслі з фундаментом ви розібралися, то слід зміцнити стіни. Найголовніша проблема, яка призводить до руйнування стін крім фундаменту - це відсутність гідроізоляції. В цьому випадку на стіни будинку наносять мастику на основі бітуму. Але цей спосіб не досить надійний, тому що з часом бітум шарується і відпадає. Всю гідроізоляцію доведеться оновлювати заново.Гораздо надійніший спосіб - це покриття стін гідрофобними матеріалами, які відштовхую воду від поверхні, а також міцно зчіплюються зі стіною, проникаючи всередину її на глибину до 1 см.Самий дорогий, але і найнадійніший спосіб: просочення стіни спеціальними гідроізолюючими складами. Вони можуть повністю просочити стіну, ставши з нею єдиним цілим.
3
Не забудьте зробити відвід грунтових вод від стін. Для цього навколо будинку виривається траншея, яку щільно забивають глиною.
Підлоги дерев'яні на сьогоднішній день по співвідношенню ціна/якість значно перевершують своїх конкурентів. Вони характеризуються довговічністю, екологічною безпекою, простотою укладання і демонтажу і естетичною привабливістю. Найчастіше підлоги такого типу використовуються в приватних будинках і на дачах.
Інструкція
1
Упродовж усього часу експлуатації дерев'яної підлоги бувають випадки, коли його потрібно трохи зміцнити. Як правило, така необхідність виникає, якщо він надто скрипить або лаги, які його утримують, сильно прогнили. При здійсненні будь-яких операцій по зміцненню підлогового покриття підготуйте всі необхідні столярні інструменти і наберіться терпіння.
2
Якщо ви хочете зміцнити підлогу і позбутися надокучливого скрипу, сходіть в будівельний магазин або на ринок і купіть там саморізи по дереву. З їх допомогою прикручуєте дошки підлоги до лагам під різними кутами. Для загвинчування саморізів використовуйте велику викрутку і робіть так, щоб їх капелюшки не виступали над поверхнею підлоги.
3
Старі цвяхи підкрутіть або зовсім витягніть з дощок. Що залишилися отвори зашпаклюйте. Якщо основа, на якому кріпиться підлогу, бетонне, то використовуйте саморізи по бетону. Таким чином, ви зможете зміцнити поверхню підлоги, в результаті чого він вже не буде розхитуватися, видаючи неприємний скрип.
4
Якщо підлоги в дерев'яному будинку зроблені з ДВП, то зміцнити їх можна за допомогою анкерних болтів, використовуючи при цьому амортизирующую прокладку. Для усунення скрипу зміцните торцеве з'єднання дощок. Для цього забийте під нахилом між ними трохи вигнутий цвях. У разі, якщо скрипить поріг, забийте під нього клинок з твердої породи дерева.
5
При здійсненні всіх робіт по зміцненню статі використовуйте захисний спецодяг і рукавички. Це дозволить вам вберегтися від травм і забоїв. Укладання дерев'яної підлоги відповідно до заздалегідь наміченої і спланованою послідовністю дій дозволить виконати всі роботи максимально швидко. Виконавець повинен мати деякими вміннями і навичками використання столярних інструментів. У разі, якщо з якої-небудь причини ви не можете самостійно зміцнити підлогу, зверніться за допомогою до досвідчених фахівців, які за невелику плату виконають всі роботи на найвищому рівні. Підійдіть до зміцнення підлоги з максимальною відповідальністю. Це дозволить продовжити термін його служби на довгі роки.
Зверніть увагу
Дачний будинок не залежно від розмірів, великий він чи маленький, приваблює своєю легкістю, невагомістю. Відношення «мій дім - моя фортеця» тут не бажані, т.к. для більшості це все ж відпочинок, навіть якщо він виглядає в зміні праці, і все повинно розташовувати до цього. Тим, хто ще не відвик від природного єства і натуральних матеріалів, кілька порад як зробити дерев'яні підлоги на дачі своїми руками.
Корисна порада
Починаючи будівництво свого дачного будиночка, людина заздалегідь повинен подумати про те, який матеріал буде класти на підлогу. На сьогоднішній день, існує кілька видом покриттів для підлоги - кам'яна плитка, цементна плита (заливка підлоги бетоном) і дерев'яна підлога. Такий матеріал не підходить для дерев'яного будинку. Хоча він служитиме вічно. По-моєму, найоптимальніший матеріал для будівництва підлоги на дачі - дерево.