Як зробити локальну мережу.

Локальні мережі дозволяють об'єднувати кілька комп'ютерів і периферійних пристроїв в єдину робочу систему. Для створення повноцінної мережі рекомендують використовувати спеціальне обладнання, наприклад роутери і свитчи.

Вам знадобиться

- Мережеве обладнання; - мережеві кабелі.

Інструкція
1
Почніть з вибору мережевого обладнання. Саме від нього залежатиме якість роботи вашої локальної мережі. У тих ситуаціях, коли потрібно створити мережу з доступом в інтернет, рекомендують використовувати маршрутизатори або роутери. Ці пристрої розподіляють інтернет-канал між мережевими комп'ютерами. Свитчи використовують для створення внутрішньої локальної мережі.
2
Установка вибраного обладнання в потрібному місці. Пам'ятайте про те, що велика відстань між комп'ютером і маршрутизатором може привести до зниження швидкості обміну інформацією між пристроями. Підготуйте мережеві кабелі з LAN-коннекторами.
3
З'єднайте стаціонарні комп'ютери з обраним мережевим обладнанням за допомогою кабелів. Для здійснення цих сполук скористайтеся LAN-портами маршрутизатора.
4
З'єднайте мережеве обладнання з інтернет-кабелем. Для цього необхідно використовувати роз'єм WAN або Internet. Налаштуйте параметри роботи маршрутизатора. Вимкніть функцію DHCP. Це дозволить вам самостійно задати IP-адреси кожному мережному комп'ютера.
5
Виконайте настройку мережевих адаптерів потрібних ПК. Для цього встановіть статичні IP-адреси і заповніть поле "Основний шлюз" введіть адреси DNS-серверів. Якщо мережа побудована за допомогою маршрутизатора, то всі три поля необхідно заповнити внутрішнім IP-адресою цього пристрою.
6
Підключіть до комп'ютерів периферійні пристрої. Встановіть для них драйвери і зробіть їх загальнодоступними, якщо це необхідно.
7
Пропишіть маршрути для потрібних мережевих адаптерів. Найчастіше це необхідно зробити в тому випадку, якщо мережа побудована з використанням мережевого концентратора. Правильна настройка маршрутизації дозволить отримувати доступ в інтернет через віддалений сервер, що не входить до складу вашої локальної мережі.