Як склеїти mov файли. склеїти кілька mov.

При створенні власних відеокліпів нерідко доводиться з'єднувати в єдине ціле кілька фрагментів. Для здійснення цього процесу застосовують різні програми. Це можуть бути як найпростіші утиліти, так і потужні відеоредактори.
Вам знадобиться
  • - Windows Movie Maker.
Інструкція
1
Якщо ви не плануєте постійно працювати з відеофайлами, то скачайте програму Windows Movie Maker з сайту http://explore.live.com/windows-live-essentials-movie-maker-get-started. Даний редактор дозволяє виконувати всі операції, необхідні для з'єднання відеофрагментів. Встановіть цей додаток і перезавантажте комп'ютер.
2
Запустіть Movie Maker, відкрийте вкладку Options і в меню Language виберіть пункт «Російський». Натисніть кнопку застосувати і дочекайтеся зміни мовного меню. Відкрийте меню «Файл» і натисніть кнопку «Новий проект». Виберіть пункт «Імпортувати файл». У меню, провідника знайдіть і виділіть всі відеофрагменти, які братимуть участь у процесі з'єднання. Натисніть кнопку «Додати».
3
Тепер назви вибраних файлів будуть відображатися у верхньому вікні робочого меню. Відкрийте вкладку «Налаштування» та виберіть пункт «Показувати смугу візуалізації». Після появи потрібної панелі по черзі перенесіть в неї додані файли . Краще додавати файли в потрібному порядку. Це позбавить вас від необхідності перерозподілу фрагментів.
4
Додайте звукову доріжку в тому випадку, якщо вам необхідно додати музику в кліп. Для цього відкрийте меню «Файл» і натисніть кнопку «Імпортувати». Виберіть файл у форматі mp3 або wav.
5
Після підготовки кліпу знову відкрийте меню «Файл» і натисніть кнопку «Зберегти як». Зніміть галочку з пункту «Максимальний розмір відео». Встановіть прапорець навпроти параметра «Забезпечити найкращу якість». Натисніть кнопку «Зберегти» і почекайте, поки програма виконає необхідні операції.
6
Запустіть отриманий файл і перевірте якість з'єднання відеофрагментів. Переконайтеся у відсутності різких переходів і «порожніх» кадрів. Виріжте їх у разі потреби.