Як класти пластикові панелі. Як зробити пластикові панелі на стіну у ванну.

Для обробки приміщення ви можете використовувати пластикові панелі. Їх можна закріплювати на будь-які стіни квартири. Існує кілька способів установки. Ви можете приклеїти їх на поверхню стіни або закріпити на обрешітку з рейок.
Вам знадобиться
  • - пластикові панелі;
  • - дерев'яні або пластикові бруски;
  • - підлогові і стельові плінтуса;
  • - рівень;
  • - дюбеля;
  • - степлер зі скобами;
  • - рідкі цвяхи.
Інструкція
1
Якщо стіни приміщення мають нерівності, то рекомендується монтувати пластикові панелі на обрешітку. Зробіть її з дерев'яних або пластикових брусків. Якщо ви вирішили зайнятися обробкою стін ванної кімнати, то використовуйте пластикові бруски. Підвищена вологість у приміщенні буде деформувати дерев'яні конструкції. Саме тому їх не рекомендується використовувати.
2
Перед обшивкою потрібно заздалегідь спланувати місця установки шаф, полиць і дзеркал. Ці місця потребують додаткової обрешітки. Починати установку панелей найкраще зі стелі. Після цього переходите на стіни.
3
Стіновий пластик потрібно оконечіть стельовим, а також підлоговим плінтусом. Для роботи краще всього підходить пластик, який має товщину більше 10 мм. Він володіє хорошою міцністю.
4
Для монтажу використовуйте дерев'яні бруски розміром 40х25 мм. На поверхню стіни кріпите їх перпендикулярно напрямку монтажу панелей. При установці обов'язково використовуйте рівень.
5
Для початку закріпіть до стіни направляючі бруски. Обов'язково вирівняйте їх по рівню. Дана конструкція буде грати роль каркаса. Відстань між планками повинно бути не менше 40 і не більше 60 см. Закріпити бруски на стіні ви можете за допомогою дюбелів.
6
Далі можете переходити до монтажу панелей. Рекомендується фіксувати їх за допомогою скоб. Справа в тому, що пластик є крихким матеріалом, тому кріплення за допомогою степлера - найкращий спосіб. Зверніть увагу, на кожній панелі є замок. Завдяки замкового зчепленню панелі легко монтувати.
7
Якщо ж стіни приміщення не мають ваду, то можете кріпити панелі без обрешітки. Просто нанесіть на матеріал рідкі цвяхи і приклейте його до поверхні. Також використовуйте рівень. З його допомогою можна приклеїти панелі на стіну ідеально рівно.