Як згадати логін ВКонтакте.

Соціальні мережі з розважального ресурсу перетворилися у важливий комунікативний механізм. Але реєстраційні дані часто забуваються через те, що в цілях безпеки кожен ресурс радить вводити унікальні логіни і паролі, які не використовувалися раніше. В результаті, логіни часто забуваються. Відновити доступ і згадати логін можна за допомогою наших порад.
Вам знадобиться
  • - пароль від аккаунта «ВКонтакте»
  • - доступ до електронної пошти - доступ до номера телефону, прив'язаного до аккаунту
Інструкція
1
Скористайтеся процедурою відновлення доступу. Відповідна функція буде доступна після першого некоректного введення реєстраційних даних. Процедура відновлення логіна доступна в тому випадку, якщо користувач зберіг доступ до електронної пошти або номером телефону, вказаним при реєстрації. Якщо цього зробити не вдалося, перейдіть до наступного кроку.
2
Згадайте все логіни , які ви використовували для реєстрації на інших ресурсах. Як правило, користувачі всупереч попередженням, використовують 2-3 логіна і пароля для всіх соціальних мереж і поштових скриньок. Найчастіше вони схожі один на одного: мають один корінь, є синонімами або видозмінені за допомогою числових комбінацій. За даними статистики, найчастіше логіни придумуються сиюминутно на основі прізвища або імені власника аккаунта, значимого предмета чи події важливого в момент реєстрації. Так, чисто теоретично забутим логіном може виявитися всі терміни, об'єкти та події, запечатлевшиеся в певний проміжок часу. Спробуйте згадати, чим ви були захоплені в момент реєстрації, які фільми дивилися, про що говорили і чим цікавилися.
3
Підніміть записи в телефонній книжці, ежедневнике і в електронних органайзерах, які використовувалися в період реєстрації аккаунта. Якщо у вас є звичка робити недатовані і хаотичні записи на будь-якій сторінці щоденника, то незайвим буде вивчити всі записи, в тому числі і помітки на полях. Надалі, від такої звички краще позбутися.
4
Введіть у поле «Логін» номер свого телефону, в тому випадку якщо ви реєстрували акаунт у другій половині 2010 року на запрошення одного з учасників "ВКонтакте«. В цьому випадку, користувач не має права вибирати логін, роль якого грає номер телефону. Важливо пам'ятати, що при наборі використовується кодовий набір - це означає, що цифрі «8» відповідає повне написання коду країни «+7».