Як поліпшити кровопостачання головного мозку. Як поліпшити відтік крові.

Головний мозок регулює і координує всі життєві функції організму. Найменші порушення в його роботі проявляються погіршенням пам'яті та координації, зниженням уваги і запамороченням. При серйозних ушкодженнях мозку можуть виникнути незворотні зміни. Найбільш частою причиною порушень є гіпоксія, яка виникає через погіршення кровопостачання. Своєчасно вжиті заходи допоможуть уникнути проблем.
Інструкція
1
Глибоке дихання дозволяє поліпшити кровопостачання головного мозку і наситити його киснем. Повільно рахуючи до чотирьох, зробіть вдих. Затримайте дихання на 3-5 секунд, після чого видихайте, рахуючи про себе до шести. Повторіть вправу тричі. Спочатку ви будете відчувати легке запаморочення, однак після регулярних тренувань організм звикне. Займайтеся дихальною гімнастикою щодня не менше 3-4-х разів. З кожним днем збільшуйте кількість вдихів-видихів (але не більше 10 разів за один підхід). Вже через тиждень ви відчуєте підвищення працездатності, а також поліпшення пам'яті, уваги і загального самопочуття.
2
Поліпшити кровопостачання мозку можна і за допомогою нескладних фізичних вправ. Встаньте прямо і виконайте кругові обертання головою. Слідкуйте за тим, щоб рухи були повільними і плавними, шия не напружувалися. Зробіть 5 повторів в один бік і стільки ж - в інший. Виконуйте вправи кілька разів на день. Вони не тільки допомагають поліпшити кровопостачання головного мозку , а й зміцнюють шийний відділ хребта.
3
Нормальне кровопостачання головного мозку можливо тільки при здорових судинах. Тому необхідно докласти зусиль, щоб очистити їх. Включіть в раціон продукти, що сприяють виведенню холестерину: рибу, овочі, фрукти. Зведіть до мінімуму вживання солі. Пийте трав'яні чаї з меліси, шипшини, листя суниці. Вони перешкоджають утворенню тромбів, нормалізують тиск, покращують кровопостачання мозку .
4
В деяких випадках не обійтися без медикаментозних засобів. Вони особливо важливі, якщо у вас вже були проблеми з кровопостачання м головного мозку . Для початку пропийте курс вітамінно-мінеральних препаратів. У їх складі є речовини, необхідні для нормальної роботи мозку . Але часом і їх виявляється недостатньо. В цьому випадку на допомогу прийдуть такі засоби, як «Актовегін», «Циннаризин», «Винпоцетин» і їм подібні. Але призначення лікарських препаратів повинно здійснюватися лікарем.
Для нормального функціонування всього людського організму інтенсивна робота мозку просто необхідна. А основним критерієм, який і визначає стан мозку , є рівень його кровопостачання. Саме тому так важливо підтримувати і стимулювати кровообіг центральної нервової системи.
Інструкція
1
Першим етапом в оздоровленні організму, включаючи і судини мозку , є складання правильного раціону. Зменшіть кількість продуктів, що містять холестерин. Намагайтеся їсти якомога менше жирної їжі, а під час приготування страв користуйтеся прянощами замість кухонної солі.
2
Постарайтеся їсти якомога більше овочів, риби і нерафінованих рослинних масел, так як вони здатні виводити з організму всі шлаки, включаючи і холестерин. Таке харчування є своєрідною профілактикою захворювань судин мозку , що, відповідно, і покращує якість кровопостачання.
3
Необхідний також і регулярний і систематичний прийом вітамінних комплексів. Простежте, щоб у придбаному вами препараті, крім вітамінів були присутні такі мікроелементи як залізо, магній, кальцій, цинк, сірка і фосфор.
4
Дуже корисними є також і дихальні вправи. Справа в тому, що повноцінна робота мозку залежить і від кількості кисню в крові. За допомогою регулярного виконання простих вправ ви зможете збільшити рівень цього газу, і поліпшити якість кровопостачання. Найпопулярнішим вважається вправу по задерживанию дихання. Для початку встаньте прямо, опустіть руки і постарайтеся максимально розслабиться. Тепер зробіть глибокий вдих і затримайте дихання. Виміряйте, скільки секунд ви можете не дихати. Тепер цю цифру розділіть на два - ви отримаєте час, який і буде стандартним для початку вправ. Тепер відпочиньте 5 хвилин і знову не дихайте, але при цьому додавши до стандартного часу 2 секунди. Такі цикли потрібно повторювати кожен день, поступово доводячи результат до 120 секунд.
5
Крім правильного харчування і дихальних вправ використовуйте також і рецепти народної медицини. Наприклад, корисними є листя суниці. Для приготування відвару візьміть 20 грам зеленого листя, дрібно їх подрібніть, залийте склянкою окропу і варіть на повільному вогні 10 хвилин. Потім дайте рідини настоятися протягом 2 годин. Пити потрібно по столовій ложці тричі на день. Виконуючи такі досить прості процедури, ви зможете без проблем підтримувати нормальне функціонування мозку і всього організму.