Як кріпити стінові пластикові панелі.

Оздоблення кімнати або кухні стіновими пластиковими панелями надає приміщенню приємний вигляд. Таке покриття практично і зручно в повсякденному обслуговуванні. Монтаж пластикових панелей не вимагає кропіткої попередньої підготовки і вирівнювання стін. Незважаючи на це, оброблені таким матеріалом стіни виглядають, як правило, бездоганно.
Вам знадобиться
  • - стінові пластикові панелі;
  • - дерев'яні бруски;
  • - цвяхи або саморізи;
  • - молоток;
  • - шуруповерт ;
  • - ніж;
  • - схил;
  • - будівельний рівень.
Інструкція
1
Монтаж стінових панелей почніть з установки елементів кріплення. На поверхню стіни прикріпіть сухі дерев'яні бруски, щоб вони розташовувалися перпендикулярно напрямку монтажу панелей. Використовуйте для установки брусків схил і будівельний рівень. Оптимальна відстань між брусками на стіні має становити не більше 400 мм.
2
Переконайтеся, що стінові панелі точно відрізані по висоті стін приміщення. Вставте першу пластикову панель в паз кріпильного елемента вузької полицею. Панель повинна бути розташована дуже рівно по відношенню до кута поверхні стіни. Широку монтажну полку прикріпіть до брусків цвяхами або саморізами.
3
Другу стінну панель вставте в паз першої. Переконавшись, що між панелями відсутні зазори, закріпіть панель обраним способом. Послідовно приєднаєте всі залишилися панелі , щоб вони закрили всю поверхню стіни.
4
Останню панель зменшите в поздовжньому напрямку з боку широкої монтажної полки щодо центру кріплення приблизно на 5-7 мм. Спочатку вставте стінну панель в паз кріпильного елемента, після чого щільно приєднаєте до попередньої панелі . Додатково кріпити останню панель немає необхідності.
5
Якщо ви хочете виконати покриття стіни в комбінації різних кольорів, застосуйте для стикування панелі спеціальний сполучний елемент.
6
Для навішування на поверхню стіни, обробленою панелями, світильників або інших пристроїв встановіть додаткову обрешітку з дерев'яних брусків в місцях передбачуваного кріплення ще до початку монтажу панелей.
7
Переходьте до кріплення панелей на наступній стіні, дотримуючись описану вище послідовність операцій. Закінчивши обробку пластиковими панелями всіх стін приміщення, прикріпіть внизу підлоговий плінтус, а до стику стіни і стелі - галтелі.