Як вибрати проекційний екран.

Мультимедійний проектор марний без поверхні, на яку здійснюється проектування. В якості такої можна використовувати екран фабричного виготовлення, саморобну конструкцію і навіть просто однотонну стіну.
Інструкція
1
Стіну (обов'язково забарвлену в світлий тон і не має якого-небудь малюнка) використовуйте як екран а для мультимедійного проектора лише в тому випадку, якщо відсутні підвищені вимоги до якості передачі кольору. Відтінок кольору стіни може надати відповідне забарвлення і проектованого зображення - воно може стати злегка жовтуватим, зеленуватим, і т.п. А якщо вам подобається переглядати фільми і телепередачі лежачи, непоганим екран ом послужить і стелю.
2
Саморобний екран зручний при користуванні проектором в домашніх умовах - практично у всіх квартирах стіни покриті шпалерами з малюнком і тому непридатні для застосування в якості екран ів. Вам знадобиться лист фанери бажаних розмірів, при цьому, співвідношення сторін має становити 4: 3. Окрасьте його білою водоемульсійною фарбою або обтягніть тканиною. Також в домашніх умовах можна користуватися фабричними екран ами, призначеними для діапроекторів - вони зустрічаються у продажу на інтернет-аукціонах.
3
В офісі або аудиторії бажаний професійний екран . Він має великі розміри і відрізняється кращими світлотехнічними характеристиками. Такі екран и діляться на рівномірно розсіюють (білі) і спрямовані (сріблясті). Другі за однакових умов забезпечують більш високу яскравість, але ціною значно меншого кута огляду.
4
В особливий клас можна виділити екран и для зворотної проекції. Користуйтеся ними лише в тому випадку, якщо проектор підтримує відповідний режим. Втім, при бажанні додати таку функцію можна до будь-якого проектора за допомогою дзеркала. Ці екран и діляться на два класи: матові і напівпрозорі. Другі відрізняються тим, що дозволяють бачити об'єкти, розташовані за ними. Вони можуть встановлюватися у вітринах магазинів - тоді перехожі зможуть спостерігати, що відбувається за вітриною на тлі рекламних заставок, як би висять в повітрі.