Як підібрати компресійний трикотаж.

Для хворих на варикозну хворобу вен нижніх кінцівок і хронічною венозною недостатністю компресійна терапія займає ключове місце в комплексному лікуванні. Правильний вибір компресійного трикотажу дозволяє допомогти пацієнтові, полегшити його страждання і зняти неприємні відчуття.
Інструкція
1
Компресійний трикотаж - це спеціальну білизну (панчохи, колготки, гольфи), яке створює зовнішній тиск на тканині ніг. Це тиск ніби «друга шкіра» не дає можливість венах розширюватися і сприяє звуженню варикозних вен, усуненню венозного застою і прискоренню кровотоку. Носіння компресійного білизни покращує відтік крові до серця, в результаті чого зникають набряки, зменшується або зовсім зникає втома і важкість у ногах. Еластична компресія істотно покращує постачання шкіри кров'ю, постійний ефект масажу прискорює обмін речовин.
2
Не призначайте самому собі носіння компресійних панчіх, гольфів чи колготок, - його виписує тільки лікар. Відвідайте фахівця, він точно визначить стадію захворювання і, виходячи з його особливостей і характеру, індивідуально підбере ступінь необхідної компресії. Вид компресійного трикотажу (колготи, гольфи, панчохи) підбирається доктором залежно від області, схильною захворюванню.
3
Гольфи призначаються при варикозних захворюваннях гомілки, а також в реабілітаційний період після операції на венах і зняття швів. Панчохи рекомендуються при захворюваннях вен, сконцентрованих під коліном або в області стегна. Панчохи з застібками і колготи III компресійного класу призначаються після перенесеного тромбозу.
4
При покупці компресійного трикотажу , звертайте увагу на наступні спеціальні позначки на упаковке.Дишащій ефект. Тканина (бавовна, каучук, еластоден), з якої виготовляється компресійний білизна, повинна пропускати повітря. Це необхідно для того, щоб ноги залишалися сухими. Якщо панчохи, гольфи або колготи виготовлені з інших матеріалів, не слід купувати такі ізделія.Антімікробное дію і гіпоалергенність. Це перешкоджає появі неприємного запаху.
5
Дістаньте виріб, уважно огляньте і обмацайте його, перевірте на еластичність і наявність дефектів (наприклад, зачіпок). Трикотаж повинен бути приємним на дотик, добре тягнутися по довжині і ширині. Купуйте виріб, точно відповідне вам за розміром.
Зверніть увагу
Якісне компресійний білизна має відповідати стандарту RAL-GZ 387, що регламентує компресійні властивості, міцність, еластичність, склад матеріалу, вимоги до упаковки і маркування.