Як розрахувати оборот роздрібної торгівлі.

Оборот підприємства увазі під собою одне з важливих значень діяльності компанії, яке лежить в основі розрахунку таких показників, як окупність і денна норма обороту. Визначення обороту підприємства дозволяє виявити рентабельність і виробити подальшу стратегію розвитку.
Інструкція
1
Подумайте, за який період вам необхідно розрахувати оборот компаніі.Ето може бути квартал, місяць, півроку, рік або кілька років. Насправді період можете взяти будь-який, головне, щоб його можна було узгодити з іншими показниками, які у вас є по часовій шкалі. В основному береться часовий період, рівний одному року.
2
Виведіть кількість продажів, здійснених за розрахунковий період. Далі необхідно порахувати всю виручку, яка була отримана за досліджуваний період. Для цього складіть грошову цінність всієї продукції, проданої за звітний період.
3
Розрахуйте суму всіх витрат, здійснених за звітний період, який ви обрали раніше. Порахуйте величину всіх зобов'язань і витрат, які понесло ваше підприємство за аналізований період за всіма видами товарів, що були продані. Підсумуйте отримані значення від продажів.
4
Розділіть отримане значення на число, яке вийшло при підсумовуванні витрат. При цьому, чим вище вийде результат цього розрахунку, тим рентабельніше ваша компанія, і тим краще направлено використання активів, наявних. Адже при збільшенні суми обороту збільшується отримується прибуток.
5
Використовуйте класичну систему розрахунків для більш детальних обчислень. Для цього відніміть з імовірною величини річного (місячного або квартального) обороту обсяг коштів, які необхідні для закупівлі товарів на цей період. У свою чергу, не забудьте включити в список регулярних витрат: виплату зарплати співробітникам, витрати на транспортні перевезення, оплату оренди приміщення, страховку, зв'язок (телефон, факс, інтернет), амортизацію і ремонт наявного обладнання, юридичні консультації, виплату податків. Вийшло підсумкове значення в результаті всіх вироблених основних відрахувань і є прибутком.