Як зібрати дитячу ліжечко. Як зібрати ліжечко з маятником.

Якщо для зборки кухні або шафи прийнято запрошувати професіоналів, то збірку дитячого ліжечка майбутні батьки традиційно здійснюють власними руками. А адже це теж не така проста задача, як здається на перший погляд ...
Вам знадобиться
  • викрутка, схема зборки, розібрана ліжечко, гвинти, заглушки для гвинтів
Інструкція
1
Застелите простір для зборки світлою тканиною або папером, щоб не подряпати складові ліжечка і під час виявити всі втрачені гвинтики.
2
Прикрутите нерухому задню стінку до бічних стінок ліжечка гвинтами, що входять в комплект. Зазвичай для цього потрібно 4 гвинтика, по два з кожного боку. Чи не переплутайте верх і низ задньої стінки. На бічних панелях зазвичай є ніжки, так що там переплутати складніше.
3
Встановіть ложе ліжечка. Іноді воно йде цільним елементом, а в деяких моделях поперечні дошки, скріплені шнуром, настеляються в пази задньої стінки та спеціального окремого бруска. Чи не закріплюйте поки ложе сильно, просто "наживите" гвинтами.
4
В спеціальні напрямні пази бічних стінок вставте рухливу передню стінку ліжечка, тепер можна закріпити ложе гвинтами як слід.
5
Переверніть всю конструкцію, ви виявите металеві пази для вставки коліщаток. Якщо плануєте катати ліжечко, то вставте їх, а якщо будете качати її з боку в бік на дугоподібних нижніх елементах боковин, щось не вставляйте.
6
Якщо у вас маятникова ліжечко, то саме час зайнятися складанням механізму маятника. Не забудьте вставити всередину корпусу маятника ящик для білизни, а потім закріпіть бічну стінку маятника гвинтами.
7
Поставте зібрану ліжечко на маятник, використовуйте підшипникові механізми, стежте за тим, щоб співпали отвори для фіксаторів. Встановіть фіксатори. Закрити всі гвинти заглушками для краси.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2SyCz0I54Tw