Як прати мікрофібру.

Відкрита в Японії мікрофібра являє собою матеріал, що володіє характеристиками, які знайшли широке застосування у людини. Доглядаючи за мікрофіброю, важливо знати про її основні властивості.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що вихідною сировиною для виробництва мікрофібри є нафта, тому походження всіх матеріалів з мікроволокна є абсолютно натуральним. Вперше вона була отримана в Японії з використанням сучасних хімічних технологій. Мікрофібра складається з найтонших мікроволокон поліаміду діаметром всього 0,06 мм. Володіючи унікальними властивостями, вона знайшла широке застосування в щоденному побуті людини.
2
Пам'ятайте, що при належному догляді вироби з мікрофібри добре тримають форму, не мнуться, не електризується. Термін їх служби при досить інтенсивному використанні складає від 2-х до 5-ти років, а максимальна кількість прань варіюється від 200 до 500 в залежності від обраного температурного режиму.
3
Стираючи мікрофібру , намагайтеся зберегти фактуру тканини. Вона бархатиста і м'яка на дотик, добре вбирає вологу, але також легко її і віддає на відміну від бавовняних тканин, які залишаються більш вологими після віджимання. Крім того, тканина стійка до хімічного та світлового впливу, не линяє, не скачується, володіє високими показниками міцності.
4
Періть вироби з мікрофібри окремо від іншої білизни або вручну, особливо, якщо ви не впевнені у стійкості фарб кольорових речей. Намагайтеся не користуватися миючими засобами, що містять агресивні речовини, відбілювачі і кондиціонери.
5
Вироби з поліамідних волокон періть вручну або в пральній машині в теплій воді 40-60оС. Як правило, більш високі температури використовуються в медичних клініках і установах для забезпечення максимальної дезінфекції. У домашніх умовах хороший дезінфікуючий ефект дає використання деяких ефірних масел. Користуйтеся м'якими миючими засобами і шампунями, які швидко видаляють навіть сильні забруднення.
6
Щоб забезпечити максимально довгий термін служби виробам та одязі з мікрофібри, пам'ятайте, що вона досить швидко сохне, особливо при пухкої фактурою. Сушка в пральній машині і на гарячих батареях не припустима.