Як поліпшити роботу головного мозку. Як збільшити активність мозку.

Людський мозок виконує величезну кількість функцій. Ефективність його роботи залежить від загального стану організму, характеру харчування, ступеня кровопостачання, дотримання режиму сну-неспання. Крім того, на продуктивність впливає ступінь залученості вищих психічних функцій у щоденну діяльність людини.
Вам знадобиться
  • - полівітаміни;
  • - ноотропні препарати.
Інструкція
1
Головний мозок споживає велику кількість глюкози, тому для короткочасного стимулювання його роботи можна з'їсти що-небудь солодке. Крім глюкози, також необхідні вітаміни групи В, ретинол, рутин, аскорбінова, фолієва кислоти і омега-3 поліненасичені жирні кислоти. Сучасні полівітамінні комплекси повністю покривають добову потребу організму в цих речовинах. Ефект від прийому вітамінів буде не таким швидким, як від вживання солодкого, але тривати він буде значно довше.
2
Для поліпшення мнестичних функцій (пам'яті) необхідні щоденні тренування. Можна запам'ятовувати номери телефонів, імена людей, назви міст, вірші. Тренування повинні триває декілька хвилин і не викликати стомлення. Для кращого запам'ятовування можна використовувати мнемонічні прийоми: писати запам'ятовується на папері, промовляти його вголос, представляти в розумі і т.д.
3
Стимулювати утворення нових зв'язків між нейронами, а, отже, покращувати діяльність мозку допоможе внесення чогось нового в звичний спосіб життя. Зміна робочої руки з правого на лівий (для лівшів навпаки) при виконанні домашніх справ, новий маршрут для прогулянок, перестановка предметів на робочому столі - все це покращує увагу, мислення і пам'ять.
4
Повноцінне функціонування мозку неможливо в умовах недосипання. У сні відбувається аналіз і переробка отриманої за день інформації, переклад короткочасної пам'яті в довготривалу. Кількість сну, необхідного для успішної роботи в період неспання визначається індивідуально.
5
Існують медикаментозні препарати, що покращують діяльність головного мозку - ноотропи. Вони посилюють метаболізм в нейронах, захищають їх від нестачі поживних коштів, а також від токсинів, циркулюючих в крові. Ноотропи бувають рослинного і синтетичного походження. Найбільш поширеним препаратом першої групи є «Гінкго білоба», другий - «Пірацетам». Їх приймають курсами по 30 днів 2 рази на рік. Ефект від натрапив розвивається поступово і тримається протягом 5-6 місяців. Деякі фармакологічні компанії поєднують ноотропи з препаратами, що поліпшують мозковий кровообіг. Вони потенціюють дію один одного, в результаті ефект від лікування посилюється. До комбінованих препаратів належать «Фезам», «Омарон», «Комбітропіл».