Як зашнурувати весільну сукню. Як правильно зашнурувати корсет на весільній сукні фото.

Велика кількість дівчат, які купили весільну плаття зі шнурівкою, не знає, як правильно слід шнурувати корсети. З цієї причини наряд може сидіти не так, як потрібно, а наречена буде відчувати дискомфорт.
Інструкція
1
Про правильній техніці шнурування корсета весільного плаття неодмінно повинні знати ті, хто буде облачати наречену. Неправильна шнурівка в кращому випадку принесе неприємні відчуття, а в гіршому призведе до задухи, порушень роботи шлунково-кишкового тракту та серцево - судинної системи.
2
Купуйте плаття правильного розміру: краю корсета надягнутого наряду повинні сходитися на відстані від трьох до п'яти сантиметрів.
3
Зашнуруйте корсет на знятому плаття : його краї повинні знаходитися на рівній відстані один від одного: від десяти до дванадцяти сантиметрів. Шнурувати можна як зверху, так і знизу, але класичним методом шнурування є спосіб зверху вниз.
4
Просмикніть шнурок (тасьму або стрічку) в верхній люверс (дірка для шнурка) в кожну з половинок корсета. Шнуруйте навхрест зверху вниз до середини. Не забувайте про десяти-дванадцяти сантиметрових зазорах. Намагайтеся, щоб кінці шнурків були однакової довжини.
5
Зробіть дві довгі петлі, дійшовши до середини корсета. Далі продовжуйте шнурувати як звичайно. Зауважте красивий бантик в самому низу корсета, протягнувши шнурок в нижні люверси.
6
Одягніть плаття на наречену. Рівномірно розподіліть шнурівку так, щоб дівчина відчувала себе комфортно, вільно дихала, що не була скута в рухах. Шнурівку слід розподіляти у напрямку до лінії талії. Після утяжки шнурівки, довгі петлі, залишені в середині, затягніть і зав'яжіть в бант.
7
Пам'ятайте про те, що затягування корсета можна робити тільки по лінії талії: у жодному разі не на лінії грудей - інакше наречена буде відчувати незручність. Правильно затягнута шнурівка дозволяє сукні «сидіти» на фігурі, вигідно підкреслюючи її. Корсет не повинен перешкоджати диханню і сковувати рухи нареченої. За допомогою корсета можна підкреслити талію в тому місці, де це необхідно: для цього перемістіть на потрібний рівень великі петлі по люверса і зав'яжіть бант.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zBN0slGZWWQ
Корисна порада
Звичайно, весільні сукні зі шнурівкою підходять нареченим, охочим підкреслити лінію талії. Для вагітних дівчат існують інші, не менш гарні фасони весільних нарядів.
Корсет - це атрибут жіночого одягу, виконаний у вигляді широкого пояса з вшитими пружними пластинками, туго охоплює нижню частину грудної клітки і живіт для додання фігурі форми «пісочного годинника», правильної постави, стрункою , тонкої талії і м'якої підтримки грудей. Найчастіше з однієї або декількох сторін присутній шнурівка, а з іншого боку застібки або блискавка. Як у старовину, так і в сучасному світі жінки використовують корсети. Витончений вигляд і зручність шкарпетки залежить від правильної шнурівки корсета.
Інструкція
1
Робіть правильну шнурівку корсета. Вона повинна бути рівномірною і вигідно підкреслювати фігуру жінки, при цьому не сковувати її рухів. Неправильна шнурівка, затягнута на нижніх петлях, доставляє масу незручностей і виглядає зовсім непривабливо.
2
Підберіть і купіть нову стрічку для корсета, якщо та, що була з ним в комплекті, не годиться для правильної шнурівки. Вибирайте шнур або стрічку в тон корсета, щоб кольори гармоніювали між собою. Витративши трохи грошей на новий шнур або нову стрічку, ви зміните в кращу сторону форму фігури і зовнішній вигляд в цілому. Можна вибрати стрічку, яка відрізняється за кольором від корсета, в такому випадку ви зробите акцент на шнурівці, і сукня виглядатиме оригінальніше, а ваша фігура ефектніше. Підходьте до вибору відповідально і грунтовно.
3
Найкраще Шнуруйте корсет однієї стрічкою. Розташуйте обидва краї корсета лицьовою стороною так, щоб відстань між цими половинками становило близько 10 см, потім всуньте у верхні отвори шнур або стрічку. На середині корсета (в класичному корсеті на талії) залиште довгі петлі зі стрічки або шнура, з їх допомогою ви зможете затягнути і зав'язати його. Далі Шнуруйте корсет рівномірно, хрест-навхрест до самого низу. Шнурувати корсет можливо також і двома шнурами або стрічками, для цього направляйте один з них зверху вниз, а інший - знизу вгору.
4
Розподіліть всю шнурівку корсета рівномірно по всій довжині, а після зафіксуйте її зліва і справа вузлом. Далі надягніть корсет на себе і потихеньку підтягуйте шнурівку так, щоб він ліг рівно по фігурі і підкреслював всі її переваги. Ви повинні комфортно себе почувати і мати красивий, витончений вид. Потім кінці стрічки з двох сторін стягніть і зав'яжіть красивий і акуратний бантик. Також не слід дуже туго затягувати корсет, він не повинен обмежувати рухів при ходьбі.