Як намалювати дитячий плакат.

Якщо вам необхідно зробити дитячий плакат для садка, школи або до дня народження дитини, то це може бути цікавим і творчим заняттям не тільки для вас, але і для вашої дитини. Стінгазети можуть бути на різні тематики у вигляді готових шаблонів, але спробуйте намалювати їх самі.
Вам знадобиться
  • - фарби гуашеві;
  • - ватман;
  • - олівці;
  • - картинки з інтернету.
Інструкція
1
Зробіть стінгазету самостійно, а краще - разом з вашим малюком. Якщо ви творча людина і відмінно малюєте, то можна створити плакат з аплікаціями і різними зображеннями. Якщо ж ви не маєте поняття, як це робити, то скачайте в інтернеті відповідний шаблон.
2
Виберіть тему для плакат а. Крім традиційних свят темою може бути приїзд бабусі, початок зими або інше значуща подія. Це може бути просто розвиваюча стінгазета.
3
Підберіть фото і художні ілюстрації, які відповідають майбутньому плакат у. Для свят підійдуть звичайні листівки - придбайте кілька або знайдіть старі, які були отримані колись вами.
4
Відшукайте потрібні картинки в інтернеті, потім роздрукуйте, щоб використовувати як наочний матеріал. Можна використовувати фотографії вашого малюка, які відповідають темі.
5
Крім зображень в плакат е використовуйте та інші складові. Якщо ви малюєте новорічне свято, то пофантазуйте з вирізаними сніжинками, ватою і блискітками. Для осінньої теми використовуйте сухе листя дерев.
6
Спробуйте зробити начерки майбутнього плакат а. Ви повинні намітити місця для малюнків, тексту. Спочатку малюються великі елементи, а потім складові, що менше. Заголовок повинен бути помітним і яскравим, висловлювати основну тематику.
7
Не використовуйте багато текстових елементів, адже для дитини потрібні ілюстрації. Це можуть бути вірші, комікси, жарти або анекдоти. Також подумайте над тим, де буде розташований плакат . Якщо ви розміщуєте його дуже високо, то текст можна не оформляти. Можна залишити місце для написання побажань.
8
Придумайте цікаві підписи до фотографій. Якщо ви хочете намалювати незвичайний плакат , то напишіть маленьку казку або віршик про вашого малюка.
Корисна порада
Найбільш яскраво виглядають стінгазети з кольоровим фоном, де не видно білих місць. Для зафарбовування використовуйте олівці і акварельні фарби.