Як отримати підвищення зарплати.

Навряд чи знайдеться такий найманий працівник, який би не хотів отримувати більшу винагороду за свою працю. Звичайно, все залежить від багатьох факторів. Але в кожному разі, домогтися цієї мети цілком реально, виконавши кілька простих рекомендацій.
Інструкція
1
Трудитеся більше за інших. Практично на кожній найманій роботі існує якийсь оклад, згідно виробленні годин. Приблизно, кожна людина працює 40 годин на тиждень і отримує певну суму за 1 годину. Щоб заробити більше, потрібно і проводити на роботі більше часу. Це цілком логічно. Звичайно, це не означає, що ви повинні ночувати на робочому місці. Просто приходьте трохи раніше і йдіть трохи пізніше. Беріть приклад з успішних керівників.
2
Віддавайте цінність, яка принесе користь усьому підприємству. Просто так отримати підвищення дуже складно. Вам потрібно віддавати спочатку щось натомість. Це можуть бути ідеї, план, проекти, які покращать стан справ в компанії і принесуть їй більше прибутку. Не соромтеся вести діалог з керівництвом з цього приводу. Вас помітять, і ви отримаєте більше шансів отримати підвищення зарплати.
3
покладають на себе більше відповідальності. Не бійтеся робити ту роботу, за яку вам спочатку не платять. Все окупитися згодом з лишком. Виконуйте важливі доручення ради директорів або топ-менеджера компанії. Щоб отримувати більше грошей, потрібно і викладатися більше. Це пряма залежність.
4
Проявляйте розумну ініціативу в житті компанії. Навіть якщо ви раніше ніколи не були керівником, варто пробувати себе в цій ролі. Логічно, що такі люди отримують більшу винагороду, ніж ті, хто сидить без діла і боїться відповідальності. Якщо в вас проявляться лідерські навички, керівництво це обов'язково помітить і запропонує вам або нову посаду, або більший оклад.
5
Працюйте постійно над собою і своїми вміннями. Чим більше часу ви будете вкладати в своє професійне та особистісний розвиток, тим більшу цінність ви зможете віддати підприємству. Як наслідок, ваша зарплата виросте. Читайте більше літератури за специфікою своєї роботи і здобувайте нові корисні навички та досвід.
6
Просіть підвищення . Трапляється, що не завжди керівник може побачити ваші старання, зважаючи зайнятості або з інших причин. З вашої сторони не буде соромно нагадати йому про свої успіхи та вкладі в загальний розвиток справи. Якщо він грамотна людина, то одразу зрозуміє, що ви хочете. Але краще просите про підвищення зарплати завжди безпосередньо. Це не буде поганим тоном, особливо якщо ви його заслужили.
Дихайте глибше - вам належить нелегка розмова з роботодавцем про прибавку до зарплати. Як не допустити помилок в ході такої бесіди? Що слід врахувати при зверненні до начальника по такому, прямо скажемо, дражливого питання, як збільшення оплати вашої праці?
Інструкція
1
Зберіть усі необхідні документи, що підтверджують факти належного виконання вами обов'язків протягом тривалого часу (досвід роботи на одному місці). Важливі будуть і документи, що доводять ваше пряма участь в успішних проектах, виконання суміжних трудових обов'язків (не на шкоду основним), факти притягнення до компанії вигідних і надійних клієнтів. До документально підтвердженими фактами прикладіть по можливості приблизні розрахунки того прибутку, який отримала організація в результаті вашого плідної участі в її роботі.
2
Виберіть відповідний час для звернення до керівництва з цього питання. Найкраще, якщо це буде період безпосередньо по завершенні якого-небудь проекту, в якому ви взяли діяльну участь. Запишіться до начальника на прийом з особистих питань або безпосередньо зверніться до нього в момент закінчення проекту з пропозицією поговорити в найближчому майбутньому про ваш внесок у роботу цієї компанії.
3
При бесіді з начальником обов'язково враховуйте стиль спілкування з ним. Якщо керівнику подобаються попередні позитивні зауваження про роботу під його початком, про перспективи компанії, заздалегідь підготуйте відповідну промову. Якщо ж шеф - противник таких марнослів'я, прямо переходите до питання про надбавку до платні.
4
Відрепетируйте те, що збираєтеся сказати керівництву. На «генеральний прогін» вашої промови запросіть близьких родичів і оцініть їх реакцію. Попросіть та їх оцінити ваші слова з точки зору переконливості. Якщо вони вважатимуть ваш спіч недостатньо аргументованим, подумайте, які ще ваші заслуги перед компанією гідні згадки.
5
Адекватно оцініть свій вклад в роботу організації при розрахунку надбавки до зарплати. Якщо ви будете просити збільшення платні в кілька разів, можливо, начальник просто не сприйме ваше прохання всерйоз.
6
Після викладу інформації про ваші заслуги перед компанією і вказівки зразкового рівня бажаної зарплати дайте начальнику помізкувати про вашу пропозицію, не робіть поспішних заяв на кшталт «ну, якщо ні, то наступного разу». Якщо керівник скаже, що йому потрібно порадитися з цього питання з іншими посадовими особами, запитаєте про точні терміни подібного узгодження.
7
Підготуйтеся до того, що відповідь на ваше прохання може бути негативним. Попросіть начальника обґрунтувати його відмову в підвищенні зарплати. Якщо він не може збільшити її розмір на ту суму, про яку ви його просите, запропонуйте йому виробити підвищення в 2 і більше етапів протягом найближчих декількох місяців. У тому випадку, якщо в компанії відкрилася підходяща вам вакансія, яку ви можете отримати з підвищенням на посаді, осведомьтесь про плани керівництва. Цілком можливо, що начальство буде не проти, якщо цю посаду займете ви.
8
Після закінчення бесіди обов'язково подякуйте керівника, незалежно від її результатів і не забудьте сказати про те, як ви цінуєте свою роботу в цій компанії.