Як набрати вагу без вправ. Як поправитися без спорту.

Незважаючи на те, що багато дівчат печуться про своє ідеальному вазі і стежать за тим, щоб не набрати зайвих кілограмів, є й такі, які прагнуть набрати вагу і позбутися від зайвої худорлявості. Найпростіше рішення - це регулярне відвідування спортзалу і силові вправи. Але іноді немає можливості займатися регулярними тренуваннями. Набрати вагу можна і без вправ, але варто відзначити, що вага, який ви наберете за допомогою цих методів, буде переважно жирової масою.
Інструкція
1
Перегляньте свій раціон. Введіть в нього продукти з високою калорійністю і вмістом білків. Їжте не менше трьох разів на добу. Намагайтеся продумувати страви наперед. Перше має бути приготоване на концентрованому м'ясної бульйоні. Другі страви теж повинні включати м'ясо - свинину, яловичину, куряче філе.
2
Поступово збільшуйте порції. Зайве худі люди, як правило, їдять мало і нерегулярно. Завжди щільно снідайте, бажано молочною кашею і сирним бутербродом. Пам'ятайте, що спочатку ви будете почувати дискомфорт від такого рясного і різноманітного харчування, але це відчуття пройде, як тільки ваш організм звикне до такої кількості їжі. Регулярно їжте салати, заправлені оливковою або будь-яким іншим рослинним маслом.
3
Їжте якомога частіше. Наприклад, між основними прийомами їжі можете зробити кілька перекусів. Це можуть бути мюслі, йогурти, горіхи, солодкі або засушені фрукти.
4
Пам'ятайте, що сильне збільшення обсягу і калорійності їжі може викликати неприємні болі або коліки. Саме тому намагайтеся підвищити число вживаних вами калорій приблизно на 1000 в день і не більше.
5
Якщо ви прагнете набрати масу, то пийте якомога більше молока, кефіру та інших продуктів з підвищеною жирністю. Якщо всі ваші зусилля спрямовані на нарощування м'язової маси, то придбайте сухі молочні коктейлі, які містять білки, вітаміни і клітковину.
6
Зайва худорба іноді може бути наслідком порушення обміну речовин. Пам'ятайте, що алкоголь і куріння якраз і є тими факторами, які негативно впливають на метаболізм. Якщо хочете набрати вагу, то відмовтеся від шкідливих звичок.
7
Пам'ятайте, що якщо ви хочете набрати м'язову вагу і знайти гарну форму тіла, то ви зобов'язані не тільки відповідно харчуватися, але і займатися фізичними вправами, оскільки це єдиний спосіб перетворити жирову масу в м'язову.