Як відсилати безкоштовні смс в інтернеті. Як відіслати безкоштовну смс через інтернет.

СМС є, мабуть, найпростішою і зручною формою швидкого інформування потрібного вам людини. Якщо у вас під рукою немає мобільного телефону, але потрібно передати повідомлення, ви можете скористатися одним з найпростіших варіантів безкоштовної відправки СМС через інтернет.
Інструкція
1
Найбільш простим і надійним способом відправки безкоштовних СМС через інтернет ви можете використовувати офіційні сайти операторів. У цьому випадку доставка СМС гарантована. У деяких випадках від вас може знадобитися реєстрація за допомогою вашого мобільного номера, але в цілому механізм один і той же. Вам потрібно зайти на офіційний сайт оператора, після чого знайти за допомогою карти сайту або пошуку по сайту форму безкоштовної відправки СМС . Виберіть код стільникового телефону адресата, після чого впишіть його частину, що залишилася і наберіть текст повідомлення. Майте на увазі, що при написанні СМС -повідомлення на латиниці у вас буде в запасі більшу кількість символів ніж при використанні кирилиці. Після цього від вас буде потрібно ввести код перевірки і натиснути на кнопку «відправити».
2
Ви також можете використовувати такий варіант, як відправка СМС -повідомлень за допомогою безкоштовних сервісів, таких як http://smsmes.com/. З їх допомогою ви зможете відправити повідомлення не тільки по Росії, а й майже в будь-яку іншу країну світу. Для цього вам потрібно перейти на головну сторінку сайту, після цього вибрати країну і відправити СМС , використовуючи просту форму відправки.
3
У разі якщо вам необхідно постійно залишатися на зв'язку з одним або з групою абонентів, ви можете використовувати можливість безкоштовної відправки СМС за допомогою месенджерів, таких як icq або mail.agent. Розглянемо відправку повідомлень за допомогою програми mail.agent. Скачайте її з сайту mail.ru, після чого встановіть і запустіть. Для входу в додаток вам потрібен акаунт пошти на mail.ru, тому заведіть його якщо він відсутній. Після цього додайте контакт для дзвінків і СМС . Введіть номер в міжнародному форматі, після чого ви зможете відправляти на нього безкоштовні СМС -повідомлення.