Як відправити поштою зображення.

При спілкуванні в мережі нерідко виникає необхідність відправки зображень, будь то фотографії або просто картинки. Вибір способу, який ви можете для цього використовувати, залежить від ступеня приватності зображення, а також від загальної ваги відправляється вкладення.
Інструкція
1
Найбільш простим способом відправки зображення по пошті є прикріплення файлу до листа з подальшою відправкою листа адресату. Цей варіант підходить, якщо необхідно відправити одне або декілька зображень невеликого розміру, що не перевищують загальною вагою максимально допустимий обсяг вкладень. У разі якщо картинка має високу роздільну здатність, а висока якість зображення не є необхідним, ви можете зменшити його до дозволу в 1280 по більшій стороні - цього достатньо для перегляду на екрані комп'ютера. Зайдіть на вашу поштову скриньку і створіть новий лист. За допомогою кнопки «Прикріпити файл» вкладіть картинки в лист, після чого натисніть на кнопку «Відправити».
2
Ви також можете завантажити файл зображення на спеціальний хостинг для картинок, після чого відправити посилання на перегляд в листі. Цей спосіб зручний, якщо в подальшому ви плануєте розміщення картинки на форумі або блозі. Приміром, скористайтеся даним сайтом: http://piccy.info/. Натисніть на кнопку «Виберіть файл». Дислокується зображення і виберіть її, після чого натисніть на кнопку «Завантажити». Далі ви будете будете перенаправлені на сторінку з посиланнями на вашу картинку. Виберіть посилання «Пряме посилання на оригінал», після чого скопіюйте її в текст листа і відправте адресату.
3
У разі якщо картинок багато і вони досить важкі, ви можете використовувати послуги таких ресурсів, як ifolder.ru. Виберіть всі картинки, призначені для відправки, після чого натисніть на них правою кнопкою мишки і додайте їх в архів. Встановіть на архів пароль - цим ви забезпечите інформацію, що міститься в ньому, від доступу третіми особами. Завантажте вийшов архів за допомогою відповідної кнопки на головній сторінці сайту. Скопіюйте посилання, яка з'явиться перед вами після завантаження, і відправте її в листі.