Як заповнити біографію.

При реєстрації на деяких сайтах, наприклад сайтах знайомств, нерідко потрібно заповнити біографічні дані. Чи варто максимально чесно відповідати на поставлені питання і розкривати особисті дані, залежить від ваших намірів надалі.
Інструкція
1
Уважно вивчіть пропоновану вам форму для написання автобіографії. Якщо в ній міститься багато запитань особистого характеру, на які вам не хотілося б відповідати, пропустіть їх. Але якщо дані поля позначені зірочкою, то, ймовірно, мається виноска, що вони обов'язкові до заповнення. В такому випадку, краще припинити реєстрацію на сайті, ніж вказувати невірні дані. Адже, в подальшому процесі спілкування з людьми вам, цілком ймовірно, доведеться пояснювати чому ви насправді Маша а не Петя та інші нюанси.
2
Якщо біографія містить в собі питання про ваше матеріальному достатку, розмірі вашої зарплати і джерелах можливих побічних заробітків, не варто розкривати подібну інформацію, якщо ви, звичайно, не перебуваєте на сайті податкової інспекції.
3
Насторожитеся, якщо в біографію на сайті знайомств або іншому ресурсі розважального характеру вимагається надати номер і серію вашого паспорта, номера банківських рахунків та інші конфіденційні дані. Їх витік може принести вам чимало клопоту надалі.
4
Заповнюючи біографію в одній із соціальних мереж, пишіть рівно стільки, скільки необхідно по мінімуму для реєстрації. Додати інформацію в разі потреби у вас завжди буде можливість, а от з видаленням такої можуть виникнути складності. Надавати своє особисте фото чи ні - це також ваше рішення, до якого ви повинні підійти з усією часткою відповідальності.
5
Якщо ви заповнюєте біографію для сайту, що займається працевлаштуванням, її важливими пунктами повинні бути ваша освіта, попередній досвід роботи, загальний трудовий стаж, побажання до нового місця роботи. Питання, що стосуються сімейного стану та кількості дітей іноді також важливі для деяких роботодавців. В даному випадку від точності і правдивості інформації буде прямо залежати успішність вашого працевлаштування.