Як запустити dvd-привід.

Проблеми з запуском DVD-приводу в більшості випадків виникають при установці операційної системи Microsoft Windows версії 7. Причин може бути декілька і далеко не всі вони можуть бути виправлені в домашніх умовах. Проте, неполадки досить часто можуть бути усунені стандартними засобами OS.
Інструкція
1
Виконайте операцію перезавантаження комп'ютера. Дочекайтеся зникненні початкового екрану. Для здійснення процедури переходу в безпечний режим, натисніть функціональну клавішу F8.
2
Перейдіть в меню «Додаткові варіанти завантаження Windows» і вкажіть команду «Безпечний режим без перевірки цифрового підпису драйверів».
3
Застосуйте вибрані зміни, натиснувши функціональну клавішу Enter і вкажіть використовувану операційну систему в повторно меню завантаження.
4
Підтвердіть виконання команди, натиснувши функціональну клавішу Enter і постарайтеся запустити DVD-привід.
5
Викличте головне меню операційної системи Windows 7 натиснувши, кнопку «Пуск». Перейдіть в пункт «Виконати» для виправлення несправностей у запуску DVD- приводу альтернативним методом за допомогою інструменту редагування реєстру.
6
Надрукуйте команду regedit в рядку «Відкрити». Натисніть кнопку OK, щоб підтвердити запуск утиліти «Редактор реєстру». Дана дія передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів системи.
7
Розгорніть гілку реестра?HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControlClass{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}?и знайдіть ключі Upper Filters і Lower Filters.
8
Повністю видаліть знайдені параметри і завершите роботу утиліти «Редактор реєстру».
9
Здійсніть перезавантаження комп'ютера для того щоб зберегти внесені зміни та спробуйте запустити DVD-привід.
10
Не забувайте створювати резервну копію вибраних гілок реєстру для можливості їх відновлення в разі непередбачених обставин і завжди пам'ятайте, що некоректне редагування записів системного реєстру може привести до непрацездатності операційної системи Windows і необхідності її повної перевстановлення.