Як змінити колір панелі інструментів. Як змінити колір панелі завдань в windows xp.

Зміна кольору панелі інструментів, панелі задач або загального стилю оформлення робочого столу операційної системи Microsoft Windows відноситься до стандартних операцій персоналізації, але може зажадати залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Windows XP натисканням кнопки «Пуск» для здійснення операції зміни колірної схеми робочого столу і перейдіть в пункт «Панель управління» (для Windows XP).
2
Розкрийте посилання «Оформлення» і виберіть пункт «Екран».
3
Розгорніть вузол «Зміна колірної схеми» в лівій області панелі і виберіть бажане колірне рішення.
4
Завантажте вільно поширювані в інтернеті архіви з темами для Windows XP і розпакуйте їх в папку D: WinNTResourcesThemes.
5
Поверніться в діалог «Оформлення» і викличте контекстне меню елемента «Екран» кліком правої кнопки миші.
6
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Теми» діалогового вікна.
7
Виберіть бажане оформлення та застосуйте його натисканням кнопки OK (для Windows XP).
8
Відкрийте головне меню операційної системи Windows Vista натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для зміни колірної схеми оформлення робочого столу (для Windows Vista).
9
Розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація» і виберіть групу «Персоналізація».
10
Розгорніть вузол «Колір та оформлення вікон» і вкажіть бажане колірне рішення.
11
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK (для Windows Vista).
12
Викличте головне меню операційної системи Windows 7 натисненням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для зміни колірної схеми оформлення робочого столу (для Windows 7).
13
Розкрийте вузол "Персоналізація" і виберіть бажані параметри відображення або завантажте і встановіть на комп'ютер спеціалізоване безкоштовний додаток Taskbar Color Effects.
14
Використовуйте програму для настройки кольору та прозорості панелі задач або всієї системи, незалежно від оформлення вікон, відображення ефекту тіні або застосування довільного зображення як скіна панелі (для Windows 7).
Схеми в операційній системі Windows 7 являють собою теми оформлення користувальницького комп'ютера. Теми включають в себе фон робочого столу, заставку режиму очікування, колірну схему вікон і звукові ефекти. В Windows 7 є набір стандартних тем, а також можливість створення користувачем своєї схеми оформлення.
Інструкція
1
Закрийте всі вікна (або згорніть їх, натиснувши крайню праву кнопку «Згорнути всі вікна» на панелі задач) і клацніть по вільному від ярликів, гаджетів і міні-додатків місцю робочого столу правою кнопкою миші один раз.
2
У списку, виберіть рядок "Персоналізація". Відкриється діалогове вікно «Зміна зображення і звуку на комп'ютері», що містить в собі настройки параметрів оформлення операційної системи (фон робочого столу, заставка, оформлення вікон і робочих областей і звуковий супровід подій).
3
У вікні є піктограми тем оформлення, на яких показані колір вікна і фонове зображення робочого столу. Одинарний клацання лівою кнопкою миші по піктограмі перемкне наявну колірну схему на виділену. Виберіть вподобану тему і закрийте вікно «Зміна зображення і звуку на комп'ютері».
Зверніть увагу
Зміна теми оформлення комп'ютера неможливо в операційних системах «Windows 7: Домашня базова». В таких системах можна міняти настройки оформлення тільки окремо (фонове зображення робочого столу, заставка режиму очікування, звуковий супровід подій системи і додатків і колірна схема вікон і робочих областей).
Корисна порада
Користувач може змінювати наявні стандартні теми операційної системи Windows 7. Для цього внизу вікна «Зміна зображення і звуку на комп'ютері» розташовуються кнопки «Фон робочого столу», «Колір вікна», «Звуки» і «Заставка». Як фон робочого столу користувач може вибрати будь-яке зображення, відповідне дозволу екрану монітора, або кілька таких зображень, що утворюють слайд-шоу.В налаштуваннях виду вікна можна вибрати колір, прозорість і інтенсивність обраного цвета.Звуковое супровід подій операційної системи і програм вибирається з існуючих або створюється пользователем.Заставку режиму очікування можна вибрати із стандартних і налаштувати на свій розсуд.