Як використовувати розчин люголя. для чого використовується люголь.

Суміш йодиду калію і йоду, розчинена у воді або гліцерині, називається люголем. Даний засіб має протимікробну активність, тому використовується для лікування шкірних інфекцій і захворювань лор-органів.
Інструкція
1
Свою назву розчин отримав в 1829 році, коли французький лікар Жан Люголь запропонував використовувати його при туберкульозі. Зараз дане захворювання є протипоказанням для внутрішнього вживання розчину, проте ліки з успіхом застосовується в отоларингології та хірургії.
2
При гострому і хронічному тонзиліті обробляйте слизову оболонку гортані і глотки розчином люголя. Змочіть в ліках ватно-марлевий тампон і протріть їм лакуни. У гострій стадії хвороби проводите процедуру щодня до повного одужання. При наявності хронічної інфекції досить обробки через день, але протягом двох тижнів.
3
При атрофічному риніті 3 рази на тиждень змащуйте носові ходи розчином люголя. Обробку проводите за допомогою ватної палички. Лікування в цьому випадку тривалий - 2-3 місяці, проте результат того вартий.
4
При гнійному отиті щодня закопуйте в слуховий прохід по краплі розчину люголя. Продовжуйте терапію протягом двох тижнів, навіть якщо поліпшення настане раніше цього часу.
5
Для лікування ран і опіків накладіть на уражене місце марлеву серветку, просочену розчином люголя. Міняйте пов'язку кожні 1-2 дні.
6
Для очищення організму 2 рази на тиждень випивайте по 100 мл води, в якій розчинена одна крапля люголя. Продовжуйте лікування протягом місяця.
7
Після проведення сцинтиграфії приймайте люголь двічі на день по 5-10 крапель. Точне дозування залежить від отриманої дози випромінювання і радіації. У середньому курс прийому - 1,5-3 тижні.
8
Для лікування ангулярного стоматиту (в народі - заїди) щодня перед сном робіть аплікації з розчином люголя. Проводьте процедури до повного одужання.
Зверніть увагу
Прийом препарату всередину протипоказаний при вугрової висипки, фурункульозі, захворюваннях нирок і алергії.