Як знайти людину в Фінляндії.

На жаль, в інтернеті немає офіційної єдиної бази даних на кожну людину, зареєстрованого в мережі. Пошук інформації вимагає деяких зусиль і часу, тим більше, щоб знайти людей з Фінляндії. Скористатися платним або безкоштовним пошуком кожен вирішує сам. Як знайти людину в Фінляндії?
Інструкція
1
Проведіть пошук людини самостійно і безкоштовно. Зазвичай таким способом користуються для швидкого знаходження інформації. Зайдіть на сайт в інтернеті http://poisk.goon.ru або. Він призначений для пошуку друзів, родичів і однокласників по всьому світу. Введіть в спеціальне поле ім'я або прізвище людини , якого розшукуєте, і ви отримаєте безкоштовний доступ до необхідної інформації. Також можете помістити своє фото або фото розшукуваного людини .
2
Спробуйте пошукати в соціальних мережах «Mail.ru» або «Однокласники. ru ». В графі «країна» наберіть «Фінляндія». Прізвище та ім'я введіть декількома варіантами: кирилицею, латинськими або англійськими літерами (невідомо, як пишеться прізвище в фінських джерелах). Якщо шуканий людина зареєстрована в інтернеті, то ім'я обов'язково висвітиться за запитом.
3
Зверніться до посольства Фінляндії. Тут ви можете залишити запит на пошук конкретного громадянина цієї країни з обов'язковим зазначенням причини. На сайті http://www.finland.org.ru міністерство закордонних справ Фінляндії представляє адреси представництва в Москві (Кропоткинский провулок, 15-17) і консульства в Санкт-Петербурзі (Преображенська площа, 4).
4
Зайдіть на фінський пошуковий сайт http://www.eniro.fi/. Тут ви зможете задати пошук цікавить вас людини на прізвище або ім'я.
5
Скористайтеся послугами служби з виконання запитів архівного відомства Фінляндії, якщо вам потрібно знайти інформацію про воїна Радянської Армії, загиблого в концтаборах на фінській території. Ви можете відправити запит в національний архів за звичайною (Rauhankatu 17 PL 258, FI-00171 Helsinki) або електронній (arkisto [@] narc.fi) поштою. Обов'язково вкажіть ім'я та прізвище, дату народження людини , якого ви шукайте. Врахуйте, що деякі запити виконуються на платній основі.