Як підключити Двухкнопочний вимикач. підключення двокнопочні перемикача.

двокнопочні вимикачі призначені для керування двома лампами або групами ламп. Слід пам'ятати, що монтаж електричного обладнання вимагає спеціальних навичок і знань. Тому довіряти цей вид робіт рекомендується фахівцям. Неправильне підключення може призвести до ураження електричним струмом, короткого замикання та пожежі. Однак якщо ви впевнені у своїх силах, можна спробувати підключити Двухкнопочний вимикач самостійно.
Вам знадобиться
  • - індикаторна викрутка;
  • - ізолента.
Інструкція
1
Для того щоб правильно підключити Двухкнопочний вимикач необхідно розібратися у маркуванні проводів. Чорний або коричневий, а також червоний колір проводу свідчать від те, що це - фаза. Білий провід може бути як нульовим так і фазним - тому його слід перевірити за допомогою індикаторної викрутки. Якщо виявилося, що білий провід - фаза, то рекомендується відзначити це, наприклад, намотавши на нього ізоляційну стрічку.
2
Якщо розподільна коробка вже зібрана і вам належить просто поміняти Двухкнопочний вимикач , то спочатку необхідно уважно вивчити схему підключення. Як правило, дана схема намальована на зворотному боці вимикача.
3
Знайдіть чорний або коричневий провід і переконайтеся в тому, що це фаза, перевіривши його за допомогою індикаторної викрутки. Підключіть його до входу вимикача. Два залишилися дроти - жовто-зелений і синій - можна підключити в будь-якій послідовності. Послідовність підключення буде впливати на те, яка з двох клавіш буде включати першу, а яка - другу половину навантаження.
4
Якщо розподільна коробка не зібрана, то можна змонтувати її самостійно. Акуратно зачистите зовнішню ізоляцію. Визначте живлять дроти за допомогою індикаторної викрутки. Підведіть провід освітлювального приладу до бічних контактам патронів. З'єднайте провід вимикача з фазним провідником. З'єднайте підключення до контактів електро-патронів дроти з рештою проводами вимикача. Ретельно заізоліруйте все скрутки.
Зверніть увагу
Перед проведення робіт необхідно відключити автоматичний вимикач, знеструмивши робоче місце. При недостатньому освітленні рекомендується користуватися ліхтариком.