Як зробити виливок.

У багатьох творчих заняттях майстру потрібні пристосування, які непросто знайти в магазинах - наприклад, форми для відливання з гіпсу або будь-яких інших матеріалів. Форми майстрам потрібні найрізноманітніші, і не завжди вони розуміють, де їх дістати. Тим не менш, є технологія, яка дозволяє самостійно виготовити просту гнучку форму будь-яких обрисів. Матеріалом для створення таких форм є двокомпонентний силікон.
Інструкція
1
Купіть силікон і каталізатор для нього. Після цього виготовте контейнер, в який ви будете заливати суміш, з будь-якого міцного непроникного матеріалу за допомогою клею, або візьміть якусь готову форму.
2
В контейнер укладіть шар спеціального скульптурного незатвердевающего пластиліну так, щоб пластилін заповнив його наполовину.
3
Розгладьте поверхню пластиліну і потім покладіть на нього модель, яку ви хочете відлити. Не забудьте в декількох місцях проткнути пластилін, щоб форма не зсувалася.
4
У вийшла пластилінову форму насипте що-небудь сухе і дрібне, щоб виміряти обсяг форми. Заповнивши форму сипучим матеріалом, пересипте його в мірну ємність, щоб вирахувати потрібний обсяг в грамах.
5
Поверхность моделі змастіть мильним розчином, воском або жиром. Після цього, уважно прочитавши інструкцію, в потрібних пропорціях з'єднайте обидва компоненти силіконової маси, і вийшла суміш тонкою цівкою вливайте в форму по краях бортиків.
6
Після того, як бічні стінки форми отвердеют, видаліть пластилін і знову змастіть і модель, і форму.
7
Приготуйте силіконову суміш і залийте їй форму з укладеною в неї моделлю. Залишилося дочекатися повного висихання і застигання силікону.
8
Після цього розімкніть форму, вийміть з неї модель і знову з'єднайте краї форми за допомогою парафіну, гіпсу, полімерної смоли або парафіну.
9
Щоб ваша форма для відливання служила довго і ефективно, пам'ятайте, що її не можна занадто сильно розтягувати, вивертати, складати навпіл і порушувати цілісність ріжучими предметами. Ставтеся до форми дбайливо.