Як впоратися з ожирінням.

На ожиріння називають накопичення надмірної маси тіла внаслідок дисбалансу між енергоємними речовинами, які надходять в організм з їжею і витрачанням енергії. Ожирінню сприяє елементарне переїдання, порушення обміну речовин, «запізнювання» почуття насичення, низька фізична активність, стрес і звичка його «заїдати», продукти «фаст-фуду», що рясніють жирами і легко засвоєними вуглеводами, спадкова схильність. Ожиріння - це проблема, впоратися з якою самостійно мало кому вдається.
Вам знадобиться
  • - висівки;
  • - ягоди ялівцю звичайного;
  • - часник посівний;
  • - вино біле виноградне.
Інструкція
1
При перших ознаках появи зайвої ваги необхідно звернутися до лікаря за консультацією. Якщо надмірна вага супроводжується підвищенням артеріального тиску, візит до лікаря не можна відкладати на невизначений час.
2
Лікар-ендокринолог призначить проведення біохімічних аналізів крові, в тому числі на гормони і ліпіди, і, виходячи з результатів дослідження, допоможе підібрати комплекс заходів, які допоможуть впоратися з ожирінням.
3
У таку програму обов'язково входить низькокалорійна дієта, прийом препаратів, що поліпшують процес метаболізму в організмі, відновлюють обмін речовин, знижують засвоєння жирів організмом. Можливе проведення вакуумного і антицелюлітного масажу, косметичних обгортань, фізіотерапії та ін.
4
Не секрет, що процедури такого роду - задоволення не з дешевих і більшості населення не зовсім доступні. Тому покладатися тільки на медицину не варто. Боротися з ожирінням можливо, тільки необхідне бажання бути здоровим і виконання ряду правил.
5
Почніть з відмови від прийому їжі після 6 години вечора. Уникайте вживання в їжу картоплі з м'ясом і жирами. Свіжий хліб замініть сухарями з чорного хліба.
6
Обов'язково включіть в свій раціон харчування висівки. Почніть з 3 чайних ложок в день, заварених окропом. Поступово збільшіть прийом до 4-5 столових ложок в день. Після місячного курсу прийому в даному дозуванні, зменшіть до 3 столових ложок в день постійно.
7
Морепродукти, в першу чергу - морська капуста, повинні щодня бути присутніми в раціоні харчування. Намагайтеся повністю виключити тваринні жири, замінивши їх рослинними.
8
Чи не збільшивши фізичну активність, неможливо боротися з ожирінням. Почніть з 10-15 хвилинних піших прогулянок в середньому темпі до появи відчуття втоми, поступово збільшуючи навантаження. Порадьтеся з вашим лікарем, якими видами спортивних занять можна ще зайнятися відповідно до стану здоров'я вашого організму.
9
Скористайтеся засобами народної медицини, що допомагають впоратися з апетитом і нормализующими обмін речовин в організмі. Приготуйте наступний засіб. Візьміть 50 грам подрібнених ягід ялівцю звичайного і одну головку середнього розміру часнику очищеного і подрібненого. Помістіть компоненти в літрову банку і, заливши літром білого виноградного вина, настоюйте в прохолодному місці 10 днів. Отфильтровав, приймайте по 45 мл 2 рази на день через 40 хвилин після їди.
10
Щодня випивайте не менше 2,5 літрів дистильованої води або талої структурованою. Також щодня протягом 3 місяців приймайте не менше 300 мл суміші овочевих соків - морквяного, бурякового, сельдерейного, огіркового, гарбузового, кабачкового.
Зверніть увагу
Ожиріння є патологією, що сприяє розвиткові гіпертензії, цукрового діабету другого типу, інсульту, атеросклерозу, подагри та інших вельми грізних захворювань. Мало того, ожиріння - причина складнощів соціальної адаптації в суспільстві, що часто стає причиною психічних розладів.