Як визначити марку годин. краща марка машини для молодої дівчини.

Напевно багато респектабельні люди мріють доповнити свій образ і підкреслити статус цікавим дорогим аксесуаром, наприклад, оригінальними годинами. Але далеко не всім по кишені годинник швейцарського або японського виробництва.
Інструкція
1
Купуйте годинник в фірмовому магазині. Тут вам не доведеться турбуватися про справжність та якість конкретної моделі. Якщо ви, наприклад, не один раз тримали в руках справжній швейцарський годинник, то без зусиль зможете визначити їх справжність. Фірмові годинники виготовляють з дорогих матеріалів (золота, платини) і інкрустують дорогоцінними каменями. Ціна таких годин починається від 20 000 рублів.
2
У спеціалізованому магазині виберіть собі якісну репліку (копію). Такі копії буває дуже важко відрізнити при зовнішньому огляді, так як вони в точності повторюють конструкцію і форму оригіналу, гравіювання і всі фірмові знаки. Виготовляють їх з більш доступних, але від цього не менш якісних матеріалів (як правило, це якісні сплави металів або напилення золота, сапфіри і мінеральне скло). Точні копії оригінальних годин можуть коштувати від 3 до 10 тисяч рублів (головне достоїнство якісних реплік).
3
Зверніть увагу на знання продавця вичерпної інформації з питань марки виробника і про механізм годин . Попросіть у продавця сертифікат якості. Уважно вивчіть вказівку виготовлювача фурнітури і деталей механізму. В сертифікаті швейцарських годин повинна стояти напис Swiss Movement або Swiss Made або має бути зазначено ім'я майстра. Також обов'язково повинна додаватися гарантія якості.
4
Перед купівлею годин вивчіть докладний опис механізму і уважно подивіться на їх зображення. Таким чином, вам буде легше порівнювати оригінал і підробку і знаходити відмінності. Наприклад, проведіть пальцем по камінню, якими інкрустовані годинник. У оригінальних швейцарських або японських моделей діаманти посаджені на одну глибину, і палець не відчує ніяких виступаючих або провалених каменів.
5
Якщо ви сумніваєтеся в назві марки та оригінальності годин ого механізму, зверніться за допомогою до фахівця.