Як робити трюки на фінгерборд. вчимося кататся на Фінгер.

Фінгерборд завоював популярність по всьому світу як захоплююче і спортивне хобі. Якщо ви купили фінгерборд - це ще не все, адже, щоб отримувати від нього справжнє задоволення, потрібно вміти виконувати хоча б найпростіші трюки. У цій статті ми розповімо про основні і найпоширеніших трюках, які можна виконувати за допомогою фингерборда.
Інструкція
1
Один з базових трюків як скейтборду, так і фингерборда, називається Оллі. Без досвіду виконання Оллі ви не зможете рухатися далі, тому почніть навчання з нього.
2
Встаньте з фінгербордом в стійку для Оллі і ведіть борд вперед, після чого клацніть його заднім кінцем об поверхню стола або підлоги і продовжуйте вести борд по траєкторії Оллі.
3
Ще один трюк, без якого складно освоїти більш важкі трюки - це Кікфліп. Для його виконання вам потрібно досить довго тренуватися і розробляти спритність пальців.
4
Постановка пальців на фингерборде тут схожа на Оллі, але на відміну від попереднього трюку, згин верхньої фаланги доводиться на ближнє ребро фингерборда. Траєкторія руху борда - як при Оллі, але він виноситься на ребро, а потім ви повинні спіймати його плазом пальцями.
5
Ви зможете зробити ще один популярний трюк, який називається Pop Shove It, якщо зробите Оллі, але при цьому розгорнете фінгерборд в повітрі на 180 градусів. Для цього під час клацання дерните пальцем назад, щоб фингер розкрутився. Контролюйте його положення другим пальцем, що знаходяться в центрі дошки.
6
Також ви можете зробити варіацію трюку Кікфліп, яка об'єднує Кікфліп і попередній трюк з розворотом на 180 градусів.
7
Ще один трюк називається Фіфті-фіфті грайнд. Для виконання цього трюку знайдіть рівну грань, за якою їхатиме фінгерборд. Встановіть пальці, як на Оллі, і під'їжджаючи до грані зробіть трюк Оллі.
8
Приземляйтеся після виконання трюку на грань обома підвісками і сковзаєте по грані, після чого приземляйтеся на підлогу.
9
За допомогою грані можна виконати і трюк бордслайд, в якому потрібно проїхати на центральній точці дошки по грані до кінця. Сходити з грані і заходити на неї можна за допомогою Оллі. Заплигувати на грань можна як переднім, так і заднім краєм фингерборда.
10
Складнішим трюком є Імпоссібл - виконуючи цей трюк, ви повинні прокрутити фінгерборд навколо пальця, яким робите клацання, для чого щелчковий палець найкраще встановити поруч з болтом. Оберніть фингер на 360 градусів і приземлитеся.
11
Існує маса варіацій цих трюків, і освоївши їх досконало, ви зможете відточувати свою майстерність володіння фінгербордом ще більше.