Як вибрати шовкову ковдру.

Шовкова ковдра - це і незамінний в холодну пору предмет побуту, і елемент інтер'єру, і прекрасний подарунок. Тому багато виробників прагнуть видати зовні схожий товар за даний шовкову ковдру.
Вам знадобиться
  • - детальний візуальний огляд.
Інструкція
1
Перед купівлею шовкового ковдри вирішите, який виріб вам потрібно з точки зору температурного режиму. Якщо в будинку холодно і вдобавок часто відключають опалення, то купуйте найтовстіша примірник, який є в магазині. Він не тільки зігріє вас у зимову холоднечу, але послужить при необхідності і матрацом. Адже наповнювачі більшості шовкових ковдр відрізняються неперевершеною м'якістю.
2
Щоб вибрати дійсно якісне ковдру з шовку спочатку вивчіть інформацію на ярличку. В першу чергу зверніть увагу на склад. Якщо тканина більш ніж на 20% складається з синтетичних матеріалів (віскоза, поліестер і ін.), То ви будете потіти під таким ковдру м, т.к. штучні тканини набагато гірше пропускають повітря. Крім того шовкові ковдри з великою домішкою синтетики накопичують статичну електрику. Що, безумовно, заважає вашому комфортному і спокійному сну.
3
Якщо в якості наповнювача виступає натуральний пух, то розгляньте уважно все виріб. Справа в тому, що недобросовісні виробники часто вшивають в пухові ковдри тонкі напірники. І в процесі експлуатації пух починає пробиватися назовні, що переховується людина вдихає дрібні пушинки і відчуває жахливий дискомфорт. Тому якщо при візуальному огляді ви помітили такий вада, то краще відмовтеся від покупки, або самостійно замініть напірник.
4
Також зверніть увагу на товщину матеріалу. Навіть натуральний і якісний шовк не витримає активної експлуатації, якщо буде занадто тонким. Якщо врахувати, що більшість шовкових ковдр простьобані, то рватися тонка тканина почне, в першу чергу, в місцях стежки. А значить, вам необхідно приділити особливу увагу стану шовку в цих місцях.
5
Слідкуйте, щоб при купівлі на ковдрі не було зачіпок, т.к. цей дефект невиправний. І з часом в цьому місці обов'язково з'явиться дірка.