Як відрізнити копію Nokia 8800. Як відрізнити підробку nokia 8800.

Багато мобільні телефони популярних марок стають об'єктом копіювання та підроблення. Серед лідерів ринку «сірих» телефонів - Nokia 8800. Існує ряд способів уберегти себе від обману.
Інструкція
1
Наберіть з клавіатури вашого телефону номер * # 06 #. Запишіть IMEI, який з'явиться на екрані. Порівняйте з тим, що вказаний під кришкою акумуляторного відсіку і на наклейці на коробці, в яку телефон був упакований. Всі три номери повинні збігатися. Тепер зайдіть на офіційний сайт Nokia або будь-який інший, що дозволяє перевірити справжність IMEI, і перевірте його за допомогою безкоштовного сервісу. Справжність IMEI також можна перевірити при зверненні в сервісний центр Nokia. Спеціаліст самостійно перевірити ваш номер по базі даних і повідомить результат перевірки.
2
Зніміть кришку акумулятора та вийміть батарею. Там також повинні розташовуватися наклейки відповідності стандартам зв'язку, серійний номер і наклейка відповідності стандартам якості Ростест. Наявність останнім обов'язково для всіх мобільних телефонів і смартфонів, що продаються на території Росії. Всі ці дані повинні бути нанесені на білому папері чорним чорнилом, мати чіткі силуети і легко читатися. Літери не повинні розмазуються від дотиків. Якщо ці умови не дотримані, ваш телефон, ймовірно, є підробкою.
3
Обов'язково перевірте корпус вашого мобільного телефону. Оригінальний Nokia 8800 виготовляється з пластику та металу. Корпус повинен точно відповідати стандарту, зображеному на сайті виробника. Крім того, на ньому не повинно бути зайвих логотипів, крім логотипу Nokia. Також не повинно бути символів, нанесення не латинським шрифтом. Між деталями не повинно бути щілин, також повинен бути відсутнім люфт.
4
Огляньте акумуляторну батарею. На ній повинні бути присутніми голограма. В одному положенні видно логотип компанії-виробника. В іншому - слоган компанії: "Connecting people".
5
На клавіатурі справжньої Nokia 8800 повинні бути присутніми тільки символи кирилиці і латиниці, а також цифри.
6
Уважно ознайомтеся з функціоналом телефону. Він не повинен відрізнятися від заявленого виробником або включати в себе вбудований телевізор і слот для другої sim-карти. Всі написи в меню повинні бути написані російською або англійською мовами (у жодному разі, не на китайському). Операційна система також повинна відповідати тій, що вказана виробником в документації.